Poradnik ślubny

 1. Grawer na obrączkach

  Grawer na obrączkach

  Grawer na obrączkach nadaje pierścionkom nowy, bardziej osobisty charakter. Nawet jeśli są wykonane z klasycznego surowca i według choćby najbardziej choćby klasycznego projektu, dzięki grawerowi nabierają oryginalności. Odpowiednio dobrane słowa mogą sprawić, że nikt na całym świecie nie będzie miał takich samych obrączek.

 2. Dekoracja samochodu do ślubu

  Dekoracja samochodu do ślubu

  Dekoracja samochodu do ślubu może być nie tylko wspaniałą zabawą, ale i nie lada wyzwaniem. Organizacja ślubu wiąże się z ciągłym podejmowaniem decyzji, a dekoracja samochodu oznacza kolejne.

 3. Auto do ślubu

  Auto do ślubu

  Auto do ślubu jest dla wielu osób niczym przysłowiowa "wisienk na torcie". Niby nic takiego, a jednak bez porządnej wisienki tort wygląda jakoś tak... smutno. Wszystko jest oczywiście kwestią gustów i upodobań i o nich, jak wiadomo się nie dyskutuje. Planując ślub warto jednak zastanowić się jaki rodzaj wisienki najbardziej nam odpowiada i ile będzie ona kosztowała.

 4. Organizacja Wesela

  Organizacja Wesela

  Klamka zapadła, pierścionek zaręczynowy jest już na swoim miejscu, czyli na właściwym palcu. Pobieracie się. Przed wami gorący okres i masa spraw do załatwienia. Do dzieła.

 5. Zgubienie obrączki to nie koniec świata

  Zgubienie obrączki to nie koniec świata

  Zgubienie obrączki może przytrafić się każdemu, bez względu na płeć czy dorobek małżeński. Sytuacja jest trudna, lecz nie beznadziejna. Przy odrobinie wysiłku zgubiona obrączka lub pierścionek zaręczynowy mogą się znaleźć, a jeśli nie - cóż, być może tak, już musiało być.

 6. Ślub cywilny, czyli pobierzmy się po cichu

  Ślub cywilny, czyli pobierzmy się po cichu

  Niemal co trzeci ślub w Polsce jest ślubem cywilnym - wynika ze statystyk. Ślub cywilny jest idealnym rozwiązaniem dla osób mniej religijnych, które chcą mieć wybór, jeśli chodzi o takie kwestie jak koszt czy przebieg samej ceremonii.

 7. Polskie wesele

  Polskie wesele

  Niech żałuje, kto nie widział jak wygląda tradycyjne, polskie wesele. Nigdy się nie dowie co to gorzka wódka, oczepiny i huczna zabawa do białego rana. Ominęła go też prawdopodobnie jedyna w życiu okazja do przełożenia jajka przez nogawkę lub pod sukienką.

 8. Oświadczyny

  Oświadczyny

  Oświadczyny to nie tylko ważne wydarzenie, ale także jeden z piękniejszych momentów w życiu każdej pary. Warto je przemyśleć i zaplanować. Przy odrobinie szczęścia będziecie je wspominać z łezką w oku do końca waszych dni. To również świetna okazja do tego, aby spędzić przyjemne chwile i dobrze się bawić z ukochaną osobą.

8 produkt(ów)