Pierścionki Zaręczynowe Srebrne

206 Produktów

206 Produktów

Strona
Sortuj wg
 • Sortuj wg:Polecane
 • Cena
 • Polecane

206 Produktów

Srebrne pierścionki zaręczynowe

Srebrne pierścionki zaręczynowe są czymś szczególnym: mają bardzo wysoką wartość sentymentalną, ponieważ przypominają dzień, który na zawsze zmienił życie mężczyzny i kobiety. Pierścionki przypominać będą młodej parze do końca życia o jednym z najważniejszych momentów ich życia. Ten moment, w którym jeden partner pyta drugiego, czy chcą pozostać razem na zawsze, jest czymś wyjątkowym. Tym właśnie powinien się odznaczać ten idealnie dobrany pierścionek.

Pierścionki zaręczynowe srebrne - rosnąca popularność dla sentymentalnych skarbów

Srebro ma jako element dla pierścionka zaręczynowego wiele zalet i dlatego staje się coraz bardziej popularne. Materiał ten jest zawsze elegancki i nie sprawia wrażenia przytłaczającego. Prosty i gustowny, mimo to przyciąga uwagę swoim blaskiem. W sklepie AURONIA można wybierać spośród szerokiej gamy srebrnych pierścionków zaręczynowych.

Istnieje wiele odmian i kształtów, które można podziwiać w naszym sklepie. Rosnącej popularności pierścionków ze srebra można również przypisać korzystnej cenie metalu, ponieważ jest on nadal stosunkowo tani. Dlatego srebrny pierścionek zaręczynowy może być idealnym wyborem, jeśli wartość sentymentalna jest dla Ciebie ważniejsza od ostatecznej ceny danego pierścionka.

Pierścionki zaręczynowe ze dodatkami

W sklepie AURONIA oferujemy wiele dodatków, które zamienią twój srebrny pierścionek zaręczynowy w wyjątkową biżuterię. Jeśli nie możesz znaleźć właściwego modelu wśród naszych pierścionków zaręczynowych, możesz zawsze stworzyć swój własny wymarzony pierścionek online poprzez wykorzystanie kreatora pierścionków zaręczynowych. Dostępne są następujące opcje do ozdabiania i indywidualnego zaprojektowania srebrnych pierścionków:

 • Grawer
  Z nami masz okazję dać wykonać grawer na swoim pierścionku. Wybierz spośród grawerunku diamentowego lub laserowego i wybierz czcionkę najlepiej odzwierciedlającą waszą wspólną więź. Na przykład, jeśli chcesz umieścić serce między imieniem i nazwiskiem mężczyzny, możesz dodać je z zaznaczonych symboli. Twoja przysięga, twoje ulubione słowo, twoja obietnica lub tylko twoje imię. Wszystko jest możliwe.
 • Powierzchnia
  Można sobie wybrać dodatkowo specjalną powierzchnię polerowaną lub matową.
 • Powłoka kamienna
  Kamienie udoskonalają każdy pierścionek i nadają mu szczególną wartość. Ponieważ pierścionki zaręczynowe są głównie dla kobiet, na wszystkich modelach znajdziesz piękne, jasne kamienie. Mogą to być cyrkonia lub prawdziwy diament. Kwestia gustu i ceny, jako że nawet eksperci od biżuterii nie widzą różnicy na pierwszy rzut oka. Nasz kreator umożliwia wybór między różnymi rozmiarami i jakościami. Błyskotliwe migotanie każdego kamienia przybliża Cię coraz bardziej do idealnych zaręczyn.

Unikanie przebarwień na srebrnych pierścionkach

Srebrne pierścionki mają tendencję do ciemnienia. Dzieje się tak dlatego, że materiał ten w połączeniu z tlenem się z codziennym użyciem po prostu utlenia. Wielu klientów zdaje sobie sprawę z tego męczącego problemu, który występuje przy srebrnej biżuterii lub chociażby starych sztućców. AURONIA jednak przed koloryzacją chroni swoje pierścionki warstwą rodu, dzięki czemu można łatwo uniknąć ciemnych przebarwień.

Pamiątka na całe życie

Srebrny pierścionek nie zawsze musi być prosty i powściągliwy. Chociaż pierścionki ze srebra mogą być tanią odmianą złota lub platyny, to zaliczają się także do niezwykłych i wyjątkowych pierścionków z piękną powłoką kamienną i osobistym grawerunkiem. Abyście, jako para przez długi czas pamiętali dzień swoich zaręczyn, zapewnimy wam dożywotnią gwarancję na wybrany pierścionek. Stwórz własną indywidualną biżuterię lub wybierz z naszej bogatej oferty spośród pięknych srebrnych pierścionków ten jeden idealny.