Pierścionki Zaręczynowe Złote

4326 Produktów

4326 Produktów

Strona
Sortuj wg
  • Sortuj wg:Polecane
  • Cena
  • Polecane

4326 Produktów

Złote pierścionki zaręczynowe

Złote pierścionki zaręczynowe nakładane przyszłej narzeczonej na palec, przypieczętowują obietnicę wspólnej przyszłości. Siła tego momentu powinna być również rozpoznawalna w dopasowanym pierścionku. Jeśli wybierzesz biżuterię ze złota, pokażesz swojemu partnerowi jak bardzo go cenisz. Gdyż klasyczny metal szlachetny utożsamia się z wysoką jakością i ponadczasową wytrzymałością. Wartości, które przemawiają również za dobrym małżeństwem. Podczas gdy pierścionki zaręczynowe służyły do udowodnienia zdolności męża do zapłaty za posag we wcześniejszych czasach, dziś są szlachetnymi pamiątkami, które wyrażają wierność narzeczonego. W sklepie AURONIA znajdziesz idealny pierścionek, który odzwierciedla Twoje partnerstwo.

Te pierścionki są warte złoto

Złote pierścionki zaręczynowe są nie tylko ponadczasowe i trwałe, ale można je bardzo udanie łączyć z inną biżuterią. Często są te cenne klejnoty zbyt piękne, aby je chować w pudełku. Jeśli twoja żona chce założyć pierścionek zaręczynowy po ślubie, zawdzięcza się to klasycznemu metalowi szlachetnemu i jego różnorodności. Większość par wybiera pierścionek z powłoką kamienną – obojętnie, czy jako pojedynczy pierścionek lub para pierścionków. Oprawa diamentem oznacza lojalność dwóch partnerów, co symbolizuje ogromną twardość materiału. Złoty pierścionek z odpowiadającym mu kamieniem nadaje temu pytaniu, które o wszystkim decyduje, powagi. Nasze kunsztownie wykonane modele zainspirują miłość Twojego życia i wzmocnią bezpieczeństwo dla wypowiedzianego "tak".

Stwórz swój idealny pierścionek zaręczynowy

Wybór odpowiedniego pierścionka zaręczynowego może być wyzwaniem nawet dla tych, którzy bardzo dobrze znają swojego partnera. Który pierścionek się jej lub jemu spodoba? Czy wybrałaby z powłoką kamienną? Czy powinniśmy wybrać wspólny grawerunek? AURONIA oferuje możliwość nie tylko zamówienia swoich pierścionków online, ale także stworzenia ich w naszym kreatorze obrączek ślubnych zgodnie z indywidualnymi pomysłami i wyobrażeniami.

Jakie ma to być złoto?

Historycznie czystość złota mierzono w karatach (kt), przy czym 24 karaty odpowiadają czystemu złocie. Dziś można znaleźć na wysokiej jakości biżuterii dane szczegółowe wskazujące odpowiednią ilość złota w całości metalu. U nas można kupić pierścionki zaręczynowe ze złota w rozsądnych cenach. Nasza oferta pierścionków zaręczynowych obejmuje: pierścionki zaręczynowe złoto 333, pierścionki zaręczynowe złoto 375, pierścionki zaręczynowe złoto 585, pierścionki zaręczynowe złoto 750 i pierścionki zaręczynowe złoto 916. Zdecyduj się na idealny pierścionek, który natychmiast skradnie serce twojego partnera czy partnerki.

W sklepie AURONIA znajdziesz także szeroki wybór pierścionków zaręczynowych z żółtego złota. Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota wykonany jest ze szlachetnego złota z dodatkiem srebra i miedzi, nadając pierścionkom ich charakterystyczny odcień. W zależności od tego, którą gradację żółtego złota 333-916 się wybiera, kolor tej biżuterii jest nieco inny.

Pierścionek zaręczynowy z różowego złota ma - jak sama nazwa wskazuje - typowe zabarwienie różowe, które pochodzi ze stopu czystego złota z miedzią, cynkiem i małą częścią srebra. Tutaj znajdziesz te harmonijne połączenia w naszym sklepie internetowym o czystości próby czerwonego złota 333, 375, 585 lub 750.

Pierścionek zaręczynowy z białego złota jest doceniany przez naszych klientów. Szlachetne białe złoto pierścionka uzyskuje swoje delikatne odcienie dzięki domieszce odbarwiającego srebra szlachetnego i palladu. To sprawia, że te elementy biżuterii są szczególnie stylowe i klasycznie nowoczesne. Tego typu pierścionki zaręczynowe można znaleźć w AURONIA: pierścionek zaręczynowy białe złoto 333, pierścionek zaręczynowy białe złoto 375, pierścionek zaręczynowy białe złoto 585 i pierścionek zaręczynowy białe złoto 750.

Błyszczące diamenty o różnych rozmiarach

Złote pierścionki ulepszane są poprzez dodanie powłoki kamiennej i przekształcają się wówczas w bardzo osobiste przedmioty. Istnieją duże różnice w jakości, czystości próby i wielkości kamienia. W naszym kreatorze możesz sam zdecydować, jak wielki powinien być diament dla twojej wybranki życia. W naszych pierścionkach zaręczynowych można także wybrać kolor i jakość swojego kamienia. W końcu istnieje wiele osobistych niuansów smaku między doskonałym diamentem a białym cyrkonem. Bez względu na to, czy jest to diament bez skazy, o delikatnej bieli czy też z bardzo małymi włączeniami, kamień zawsze sprawia, że pierścionek zaręczynowy staje się lśniącym przeżyciem.

Grawer tworzy unikalne pierścionki zaręczynowe

Aby pierścionki przekształciły się w wyjątkowe skarby, AURONIA oferuje możliwość stworzenia indywidualnego grawerunku. Tutaj możesz wybierać spośród różnych symboli i czcionek, aby uwiecznić swoją własną wiadomość. Niezależnie od tego, czy jest to zwykła przysięga, znacząca data lub nazwa partnera - z grawerunkiem możesz sprawić, by pierścionki zaręczynowe stały się wyjątkowymi przedmiotami o specjalnej wartości.

Wielkie uczucia zawarte w złocie

Każda kobieta i mężczyzna marzą o wspaniałym pierścionku zaręczynowym, który powinien reprezentować uczucia, jakimi się darzy drugą osobę. Właśnie dlatego wybór idealnego pierścionka jest tak ważny. Nasze złote pierścionki zaręczynowe oferują szeroki zakres możliwości wyrażenia pragnień związanych z wspólnym życiem. Złoto jako szlachetny kruszec jest nie tylko ponadczasowym towarzyszem, ale potwierdza z jednej strony styl, a z drugiej daje nieograniczone uznanie dla partnera. Przejrzyj nasz sklep internetowy, aby znaleźć idealny złoty pierścionek lub stwórz swój własny model za pomocą naszego kreatora.