Nasza jakość main Nasza jakość main Nasza jakość main

Nasza jakość

Chęć sprostania Twoim wymaganiom napędza nas do pracy.
Wysoka jakość materiałów i ich precyzyjna obróbka są w firmie AURONIA gwarancją najlepszych rezultatów.
Made in Germany

Made in Germany

Za wszystkie etapy produkcji odpowiadają wykwalifikowani specjaliści w Niemczech. Od projektu aż do obróbki pierścionków przez naszych złotników i oprawę diamentów obowiązuje w firmie AURONIA jedna zasada: Made in Germany. Pierścionki lub obrączki trafiają w Twoje ręce dopiero po przejściu surowej końcowej kontroli jakości.

Diamenty z certyfikatem GIA i AURONIA

Diamenty z certyfikatem GIA i AURONIA

Aby zapewnić wysoką jakość pierścionków i obrączek marki AURONIA, przywiązujemy szczególną wagę do czystości kamieni szlachetnych. Wszystkie diamenty, które oprawiamy w naszych wyrobach, są certyfikowane i poddawane ekspertyzie przez naszych specjalistów. Każdy diament o wadze powyżej 0,3 karata posiada oryginalny certyfikat GIA. Amerykański Instytut Gemmologiczny - GIA - jest światowym autorytetem w zakresie klasyfikacji i oceny jakości diamentów. Nabywamy wyłącznie diamenty GIA o szlifie brylantowym (Triple X Cut). Oznacza to doskonałość na trzech płaszczyznach: szlifu, symetrii i połysku. Zwracamy również szczególną uwagę na brak fluorescencji diamentów GIA.

Precyzyjnie skalibrowane diamenty gwarantują perfekcyjny efekt

Precyzyjnie skalibrowane diamenty gwarantują perfekcyjny efekt

W przypadku, gdy większa ilość diamentów oprawiana jest w pierścionku bezpośrednio obok siebie, niezwykle ważne jest, aby wszystkie z nich posiadały identyczną wielkość i średnicę. Nawet minimalne różnice mogłyby negatywnie wpłynąć na efekt wizualny. Przy zakupie naszych diamentów wybieramy wyłącznie wcześniej wyselekcjonowane kamienie, które dodatkowo kalibrujemy w celu uzyskania perfekcyjnego efektu końcowego.

Drogocenne metale szlachetne

Drogocenne metale szlachetne

Aby zagwarantować długowieczność i wytrzymałość naszych pierścionków i obrączek, wykorzystujemy do ich produkcji metale szlachetne takie jak złoto, platyna i pallad. Dzięki odporności na korozję tych wysokogatunkowych materiałów, możemy być pewni, że piękno pierścionków AURONIA nie przeminie. O jakości metali szlachetnych decyduje ich precyzyjne łączenie z innymi metalami, czyli wytwarzanie stopów. Nasz proces łączenia różnych metali szlachetnych odpowiada najwyższym standardom jakości, by nasi Klienci mogli cieszyć się swoimi pierścionkami lub obrączkami przez długie lata.

Trwałość białego złota dzięki dużej zawartości palladu

Trwałość białego złota dzięki dużej zawartości palladu

W celu uzyskania białej barwy naszych złotych pierścionków i obrączek, złoto łączone jest z dużą ilością palladu. Połączenie tych wysokogatunkowych metali szlachetnych gwarantuje zachowanie barwy i chroni złoto przed żółknięciem. W stopach niższej klasy stosowane są mniejsze ilości palladu. W najgorszym przypadku są one łączone nawet z metalami nieszlachetnymi, na przykład manganem, którego stosowanie odradzamy ze względu na możliwość wystąpienia reakcji alergicznych.

Nowoczesny park maszynowy

Nowoczesny park maszynowy w parze z tradycją

Łączymy tradycyjne rzemiosło artystyczne z najnowocześniejszymi technologiami produkcji. Dzięki temu powstają fenomenalne pierścionki - zachwycające elegancją, nieskazitelną jakością i szlachetnością detali. Nasze precyzyjne tokarki i frezarki wytwarzają wyroby jubilerskie z najwyższą dokładnością, a nasi specjaliści kontrolują każdy etap pracy i starannie oceniają rezultaty. U nas tradycja i najnowsza technologia idą w parze, aby osiągnąć wspólny cel: Twoje zadowolenie.

Certyfikaty autentyczności wszystkich metali szlachetnych

Certyfikaty autentyczności wszystkich metali szlachetnych

W naszych pierścionkach i obrączkach wykorzystujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości. W tej kwestii możesz nam zaufać. Podczas konfiguracji pierścionka lub obrączki wskazywana jest próba każdego z metali szlachetnych. Próba ta zostaje wybita po wewnętrznej stronie pierścionka. Ponadto, do każdego zamówienia dołączamy certyfikat autentyczności wykorzystanego metalu szlachetnego.