Twoje korzyści

Twoje korzyści main Twoje korzyści main Twoje korzyści main

Miesiąc na zwrot zamówienia

Pierścionki lub obrączki możesz zwrócić w ciągu jednego miesiąca od zamówienia, o ile nie zostały one ozdobione grawerunkiem lub zmodyfikowane. Prawo do zwrotu zostaje zachowane nawet w przypadku, gdy dokonano zmiany rozmiaru pierścionka, koloru, próby lub usunięcia kamieni. Więcej informacji na temat prawa do anulowania zamówienia znajdziesz TUTAJ.

Dożywotnia gwarancja

Precyzja wykonania pierścionków i obrączek ma dla nas najwyższy priorytet, aby mogły one towarzyszyć naszym Klientom przez całe życie. Jeżeli jednak, wbrew oczekiwaniom, w produkcie zostaną wykryte wady, dokonamy ich bezpłatnej naprawy. Nasza gwarancja obejmuje wszelkie wady powstałe podczas produkcji pierścionka lub obrączki. Nie obejmuje ona uszkodzeń powstałych w wyniku nieprawidłowego użytkowania lub naturalnego zużycia biżuterii. Gwarancja obowiązuje w Polsce bez ograniczenia czasowego. W celu zgłoszenia reklamacji skontaktuj się z nami - potrzebne dane znajdziesz na stronie "Dane firmy", do której link znajduje się w stopce witryny. Gwarancja nie ogranicza praw ustawowych Nabywcy.

Korzystna cena dzięki sprzedaży bezpośredniej

Jako producent sprzedajemy nasze pierścionki i obrączki w dużych ilościach bezpośrednio naszym Klientom, omijając jakichkolwiek pośredników. Dzięki temu, możemy zaoferować dużo korzystniejsze ceny. Również wprost do nas dociera feedback na temat naszych produktów i usług, który pomaga nam lepiej zrozumieć potrzeby i życzenia Klientów.

Bezpłatna dostawa oraz wysyłka zwrotna

Zakupy internetowe nie wiążą się z dodatkowymi kosztami. Dostawę Twojego zamówienia zrealizujemy oczywiście bezpłatnie. Pokryjemy również koszty przesyłki zwrotnej w przypadku zwrotu zamówienia w ciągu jednego miesiąca od zakupu.

Bezpłatna miarka jubilerska

W naszej ofercie znajduje się również bezpłatna miarka jubilerska umożliwiająca dobór rozmiaru pierścionka lub obrączki. Więcej informacji na temat sposobu użycia i zamówienia miarki znajdziesz TUTAJ. Pamiętaj: Tylko pierścionki próbne gwarantują stuprocentowo trafne dopasowanie rozmiaru. Więcej informacji na temat bezpłatnych pierścionków próbnych uzyskasz w kolejnym punkcie.

Dobranie idealnego rozmiaru pierścionka? Tylko z pierścionkiem próbnym

Aby pierścionek lub obrączka marki AURONIA pasowały idealnie, polecamy dobranie rozmiaru za pomocą naszych pierścionków próbnych. Na stronach produktów istnieje możliwość zamówienia wysyłki bezpłatnych pierścionków próbnych. Więcej informacji na temat naszych bezpłatnych pierścionków próbnych uzyskasz TUTAJ.

Ekspresowa wysyłka

Na specjalne życzenie możemy przyspieszyć realizację zamówienia wielu modeli. Dzięki usłudze ekspresowej wysyłki otrzymasz Twoje wymarzone pierścionki już w ciągu 5-7 dni roboczych.

Bezpłatna korekta rozmiaru pierścionków zaręczynowych

Jeśli pierścionek zaręczynowy ma być niespodzianką, ciężko jest dobrać prawidłowy rozmiar. Ale to nie powód do zmartwień. W przypadku gdy zamówiony pierścionek nie będzie perfekcyjnie pasował, na życzenie dokonamy bezpłatnej korekty jego rozmiaru. Wystarczy skontaktować się w tym celu z naszą uprzejmą Obsługą Klienta.

Bezpłatne etui na pierścionki i obrączki

Zamówione pierścionki i obrączki otrzymasz w bezpłatnym etui. W naszej ofercie posiadamy również bardziej ekskluzywne etui, które możesz zamówić wraz z produktami jako alternatywę do bezpłatnej wersji standardowej.

Neutralna paczka

Nie chcemy zepsuć niespodzianki, dlatego wysyłamy Twoje zamówienie w neutralnym opakowaniu. Aby nic nie wskazywało na cenną zawartość przesyłki, jej nadawcą jest SVN GmbH.

Bezpłatny grawerunek diamentowy

Aby nadać Twoim pierścionkom i obrączkom jeszcze bardziej indywidualnego charakteru, oferujemy wykonanie bezpłatnego grawerunku diamentowego. Skorzystaj z usługi grawerowania i zaprojektuj na stronie produktu osobisty grawerunek w wybranej czcionce.

Indywidualny grawerunek laserowy

Grawerunek laserowy odręcznego pisma, odcisku palca lub szczególnego zdjęcia daje Ci możliwość wykonania niepowtarzalnego projektu. Dzięki technologii laserowej, zarówno na wewnętrznej, jak i zewnętrznej stronie pierścionka możemy wygrawerować nie tylko prosty napis, lecz także napis odręczny, odcisk palca czy zdjęcie. Aby Twój niepowtarzalny pierścionek jeszcze bardziej przyciągał spojrzenia.

Pierścionki bez niklu i manganu

Aby możliwe było noszenie obrączek przez całe życie bez zmartwień, rezygnujemy z dodawania do nich metali niskiej jakości, takich jak nikiel i mangan. W naszej ofercie posiadamy wyłącznie pierścionki z wysokogatunkowych ligur, które są bezpieczne dla alergików i nadają się również dla wrażliwej skóry.

Kompleksowa funkcja pomocy przy tworzeniu wymarzonych obrączek

Dzięki naszemu konfiguratorowi obrączek 3D zaprojektujecie swoje własne, wymarzone obrączki. Aby zagwarantować, że wszystko przebiegnie bezproblemowo, w obszarze pomocy konfiguratora zamieszczamy praktyczne rady i informacje, które pomogą zrozumieć cały proces. Od wyboru profilu po grawerunek diamentowy lub laserowy – poprowadzimy Was krok po kroku aż do stworzenia Waszych osobistych, wymarzonych obrączek.