Obrączki Dwukolorowe

1023 Produktów

Strona
Sortuj wg
  • Sortuj wg:Polecane
  • Cena
  • Polecane

Obrączki Dwukolorowe - Obrączki ślubne bicolor

Moment, gdy Panna Młoda pojawia się w Urzędzie Stanu Cywilnego lub w kościele wzrusza wiele osób do łez. Wiedzą, że właśnie rozpoczyna się ceremonia, która na zawsze zjednoczy tę parę. Tak jak te dwie osoby łączą się w jedno, tak obrączki dwukolorowe łączą dwa kolory złota w jednym krążku. Dwukolorowe obrączki ślubne zachowują swoją wyjątkowość oraz indywidualność, wzbogacając się wzajemnie swoimi pozytywnymi cechami. Każdy, kto wybierze dwubarwną obrączkę, będzie nie tylko nosić symbol wiecznej miłości na swoim palcu, ale także najwyraźniejszy znak związku dwojga całkowicie różnych indywidualności.

Obrączki ślubne dwukolorowe - Połączenie dwóch dobrych rzeczy

Obrączki ślubne dwukolorowe są dostępne w naszym asortymencie np. w czerwonym złocie wraz z białym złotem lub w żółtym złocie w połączeniu z białym złotem w stopach czystości złota od 333 do 750. Ale można także zaprojektować dowolną inną kombinację metali kolorowych za pomocą kreatora obrączek. Produkcja obrączek dwukolorowych jest bardziej skomplikowana niż w przypadku pierścionków jednokolorowych. Powodem tego jest fakt, że początkowo pojedyncze pierścionki (dwa lub nawet trzy, w zależności od układu - jeden pierścionek dla każdego metalu szlachetnego) muszą zostać wykonane, zanim zostaną połączone, w celu utworzenia całości. Niezbędny proces, który umożliwia łączenie się części pod wysokim ciśnieniem w temperaturach nieznacznie poniżej temperatury topnienia, nazywany jest "spiekaniem". W ten sposób nasze pierścionki są chronione przed pęknięciami w materiale, które mogą wystąpić w innych metodach łączenia się materiałów.

Obrączki Dwukolorowe: z żółtego i białego złota oraz różowego i białego złota

Doceniasz ciepły blask obrączek z różowego złota, a twój partner uwielbia szlachetną charyzmę chłodnego obrączek z białego złota? Wówczas obrączki dwukolorowe są najlepszym wyborem. Niezwykła kolorystyka materiału w kolorze różowym łączy się zmysłowo z bardziej klasycznym, a jednocześnie nowoczesnym białym złotem. Srebrzysty połysk tego szlachetnego kruszcu ustępuje dyskretnie, gdy łączy się go z innymi. Co więcej, obrączki z białego złota są bardzo odporne. Różowo-złoty składnik tych dwubarwnych kawałków biżuterii otrzymuje się przez stop srebra z miedzią. Pierścionki z różowym złotem oznacza coś szczególnego i uzupełnia tym samym proste białe złoto w idealnym partnerstwie. Nasze obrączki z żółtego złota w połączeniu z białym złotem są również stworzone dla tych, którzy cenią to, co niezwykłe. Oprócz powściągliwej kolorystyki białego złota błyszczy w tych małych dziełach sztuki ciepły ton klasycznego żółtego złota. Tym samym ponadczasowy klasyk spotyka się z nowoczesnym stopem, który staje się coraz bardziej popularny w ostatnich dziesięcioleciach. W AURONIA znajduje się wszechstronny i wysokiej jakości wybór obrączek dwukolorowych. Znaleźć można eleganckie, z powłoką kamienną lub bez, niedrogie, dyskretne lub nietypowe obrączki dwukolorowe. Nasze projekty odzwierciedlają najpiękniejsze sposoby zaprojektowania idealnej obrączki.

Różnorodne opcje projektowania dzięki naszemu kreatorowi

Każdy, kto chciałby indywidualnie uzupełnić swoją obrączkę lub chciałby zaprojektować bardzo osobisty wzór samodzielnie, może to zrobić w zaciszu własnego domu za pomocą kreatora obrączek ślubnych. Tutaj masz możliwość samodzielnego decydowania o podziale kruszców szlachetnych oraz np. o zmianie ich struktury powierzchni lub próby. Możliwe są również bardziej kontrastowe dwukolorowe obrączki, takie jak różowe złoto z platyną lub palladem. Aby stworzyć szczególnie przyciągające wzrok modele, możesz także dołączyć wstawki lub stopniowania do obrączki. Można przykładowo wybrać przegub typu U, wstawki faliste lub wybrać stopniowania z prawej, lewej lub z obu stron wokół idealnego pierścionka.

Gdyby ktoś chciałby upiększyć swoją biżuterię diamentem, istnieje wiele wzorów do wyboru. Można więc wybrać oprawę kamienia przycinanego w kanale lub w wersji mieszanej. Możliwe są również warianty z wcieranymi diamentami. Można samemu określić, jak powinna wyglądać idealna obrączka na dzień ślubu. Spersonalizuj swoje dzieło już na samym końcu osobistym grawerunkiem. W ten sposób wykorzystasz wszystkie możliwości naszego kreatora, aby twoje dwukolorowe obrączki stały się czymś wyjątkowym.

Kiedy przeciwieństwa się przyciągają

Nie zawsze przeciwieństwa są powodem związku małżeńskiego. Ale w przypadku biżuterii, to powiedzenie jest tym bardziej istotne. Dwukolorowe pierścionki łączą dobro różnych materiałów w wyjątkowej biżuterii. Powściągliwe odcienie wchodzą w piękne i harmonijne połączenie z bardziej przyciągającymi wzrok szlachetnymi kruszcami, które zadowalają oko spoglądającego. Pozwól przekonać się do dużego wyboru, który jest oferowany w naszym sklepie.