Obrączki Czerwone Złoto

664 Produktów

Strona
Sortuj wg
  • Sortuj wg:Polecane
  • Cena
  • Polecane

Obrączki z czerwonego złota - dyskretne i harmonijne

Czerwone złoto to specjalny materiał o subtelnym efekcie. Charakteryzuje się czerwonawą, miękką barwą, która doskonale współgra z najbardziej zróżnicowanymi kolorami skóry. Nawet jeśli w ziemie masz jasną skórę, a latem jest ona lekko opalona, obrączka z czerwonego złota harmonizuje każdorazowo. Gdy mowa o modzie, różowe lub czerwone złoto pasuje do niemal wszystkich pastelowych odcieni i jasnych stylizacji. Również do ubrań w kolorze czarnym, białym lub w odcieniach szarości, różowe złoto idealne się nadaje. Można go również doskonale łączyć z biżuterią ze srebra lub białego złota. Dla mocnego żółtego złota lub chłodnego białego złota, różowe złoto stanowi dobrą alternatywę. Nasze obrączki wykonane z czerwonego złota przyciągają wzrok, są niezwykłe i harmonijne, ukazując jednocześnie silną więź pary.

Skąd pochodzi czerwone złoto?

Czerwone złoto to nowoczesny i wciąż bardzo młody klasyk. Po raz pierwszy pojawił się w Rosji w latach dwudziestych. W ekskluzywnych kręgach nowy kolor szybko przekształcił się w niezwykle popularny stop. W związku z tym czerwone złoto określano potocznie w byłej NRD jako "rosyjskie złoto". AURONIA oferuje bogatą kolekcję obrączek z czerwonego złota, które cieszą się coraz większą popularnością.

Właściwości czerwonego złota

Specyficzny kolor czerwonego złota powstaje przez dodanie miedzi do klasycznego żółtego złota. Metal nadaje zużytemu złotu szczególną twardość i wytrzymałość. Wysokiej jakości obrączki wykonane z czerwonego złota zawierają również niewielkie ilości srebra i cynku. Przy wyższej zawartości miedzi czerwony ton jest bardziej wyraźny. Jeżeli jednak zawartość miedzi jest zbyt wysoka, prowadzi to do pogorszenia właściwości materiału. W takim przypadku stop ma skłonność do szybkiego utleniania i odbarwiania się.

W sklepie AURONIA obrączki wykonane z czerwonego stopu złota spełniają bardzo wysokie standardy jakości. Biżuteria zawiera tyle miedzi, ile potrzeba, aby osiągnąć pożądany, piękny czerwony kolor. Otrzymasz pierścionki w najpopularniejszych mieszankach kolorystycznych stopów w czerwonym złocie 333, czerwonym złocie 375, czerwonym złocie 585 i czerwonym złocie 750.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji pierścionka

Zazwyczaj nie trzeba się martwić o dbanie o obrączkę z czerwonego złota. Jeśli jednak chcesz wyczyścić pierścionek, zalecamy kąpiel w wodzie z płynem do mycia naczyń. Kiedy myjesz detergentem, zanurz pierścionek zaręczynowy w letniej wodzie na kilka godzin, następnie delikatnie przemyj miękką szczoteczką do zębów. Później możesz wypolerować pierścionek ściereczką z mikrofibry.

AURONIA: obrączki z czerwonego złota można kupić online

W sklepie AURONIA znajdziesz duży asortyment obrączek ślubnych.  Obrączki ślune – czerwone złoto- kolekcje zawierają zarówno modele w klasycznym, ekskluzywnym, jak i nowoczesnym stylu. Tutaj znajdziesz duży wybór wysokiej jakości pierścionków, które stanowią połączenie matowych i polerowanych elementów z różnorodnymi profilami.

Pierścionek z czerwonego złota odznacza się również specjalnym akcentem przy dobraniu odpowiedniej oprawy kamienia, którą otrzymujesz w sklepie AURONIA w różnych rozmiarach i przedziałach cenowych - oczywiście tylko w najlepszej jakości.

Obrączki w czerwonym i białym złocie - a może jednak dwukolorowe?

AURONIA oferuje również pierścionki z czerwonego złota w połączeniu z srebrzystobiałym złotem w kolekcji obrączek dwukolorowych i trójkolorowych: obrączki z czerwonego i białego złota. Białe złoto dobrze komponuje się z czerwonym złotem. Otrzymasz pierścionki we wszystkich pożądanych stopach czerwonego złota 333, czerwonego złota 375, czerwonego złota 585 i czerwonego złota 750. Chcesz prostego lub falistego złącza, matowej lub polerowanej powierzchni, albo najlepiej oby dwie? Zainspiruj się naszą obszerną kolekcją.

Zaprojektuj swoje wymarzone pierścionki za pomocą naszego kreatora obrączek ślubnych. Nasz kreatora 3D najnowszej generacji oferuje nieskończone warianty projektowe. Możesz również umieścić swój pierścionek z czerwonego lub różowego złota w wielobarwnej kombinacji z białym złotem, platyną, palladem, szarym złotem lub srebrem w bardzo dobrej jakości i w rozsądnych cenach.

Istnieje oczywiście możliwość otrzymania w sklepie AURONIA pierścionków zaręczynowych z czerwonego lub różowego złota. Wybierz spośród szerokiej gamy swoją powłokę kamienną oraz pożądany stop złota.