Pierścionki Zaręczynowe Białe Złoto

824 Produktów

824 Produktów

Strona
Sortuj wg
  • Sortuj wg:Polecane
  • Cena
  • Polecane

824 Produktów

Pierścionki zaręczynowe z białego złota

Szczęśliwe chwile pojawiające się po zaręczynach są zwykle poprzedzone licznymi momentami zdenerwowania i niepewności. Pierścionek zaręczynowy z białego złota jest idealnym rozwiązaniem na udane zaręczyny. W sklepie AURONIA oferujemy szeroki wybór pięknych pierścionków zaręczynowych, które zachwycają swoją wyjątkowością.

Właściwości drogocennego białego złota

Pierścionki zaręczynowe z białego złota od lat zyskują na znaczeniu w produkcji biżuterii. Dzieje się tak, ponieważ szlachetne pierścionki zaręczynowe niosą ze sobą wszystkie ekskluzywne właściwości złota, a jednocześnie mają nowoczesny i dyskretny koloryt ze srebrzystym, połyskującym odcieniem. Białe złoto uzyskuje się dzięki stopowi z odbarwiającymi dodatkowymi metalami. AURONIA wykorzystuje dodatki srebra oraz palladu, aby zamienić pierścionki zaręczynowe w odwieczne, świecące się skarby. Wielką zaletą tych pierścionków jest ich łatwość ich obróbki. W związku z tym, gdy pojawią się zadrapania powstałe w wyniku użytkowania, w bardzo łatwy sposób można je wygładzić.

Z tego powodu białe złoto jako materiał idealnie nadaje się na biżuterię. Ponieważ pierścionki zaręczynowe często mają wartość sentymentalną, wielu małżonków życzy sobie, aby przetrwały one jak najdłużej. Raczej nie powinno się trzymać takiej biżuterię w szkatułce na biżuterię. Pierścionki zaręczynowe i białe złoto pięknie i dyskretnie łączą się z inną r biżuterią. Szlachetny odcień bieli przyjmuje dyskretny wygląd, gdy przykładowo diament powinien pojawić się na pierwszym planie.

Chociaż białe złoto jest szczególnie odporne na tlen, ciepło i czasami nawet kwasy, które występują w procesie produkcji w naszej fabryce, zalicza się je do plastycznych metali szlachetnych. Białe złoto nadaje się szczególnie do przetwarzania w niecodzienne pierścionki zaręczynowe, ponieważ wszelkie wzoru są dla projektantów możliwe do wykonania. Pierścionki z białego złota łączą wartość złota z kolorem szlachetnego, srebrnego połysku. Te cechy pierścionka zaręczynowego z białego złota w połączeniu z błyszczącą powłoką kamienną natychmiast uchwycą serce Twojej czy Twojego ukochanego.

Historia białego złota

Po raz pierwszy udało się wyprodukować biżuterię z białego złota w mieście Pforzheim w 1912 roku. Powinna one mieć wówczas cechy podobne do popularnej platyny, nadal będąc niedrogą. Ponieważ w tym czasie nie było zastrzeżeń co do niklu, jako dodatku, pierwsze pierścionki z białego złota zostały wykonane ze stopu z niklem. Dopiero na przestrzeni dziesięcioleci zdano sobie sprawę, jak problematyczne może to być dla alergików. Obecnie niklowanie jest zabronione w Niemczech w zakresie produkcji biżuterii, a białe złoto jest zawsze produkowane z dodatkiem uszlachetniających metali szlachetnych, takich jak srebro lub pallad. Podobieństwo do platyny się udało: pierścionki zaręczynowe wykonane z białego złota są odporne na zarysowania, a jednocześnie ciągliwe do odpowiedniej obróbki. Od początku XX wieku produkcja biżuterii z tego specjalnego stopu stale rośnie. Podobnie jak pierwsze pierścionki wykonane z tego materiału, są one bardzo cenione w naszych czasach ze względu na ich wyjątkowe właściwości.

Próby i stopy białego złota

Jako że złoto jest stosunkowo miękkie w swoim pierwotnym stanie, potrzebny jest specjalny twardniejący metal do wykonania twardego pierścionka zaręczynowego, który go wypełnia. W AURONII używamy palladu i srebra do wzmacniania naszych pierścionków zaręczynowych z białego złota w zakresie prób od 333 do 750. Nasze obrączki z białego złota 585 również zawierają odbarwiający pallad i srebro. Nawiasem mówiąc, trzycyfrową numerację naszej biżuterii wyjaśnia jej drobnoziarnistość: czystość 333 na przykład wskazuje, że 333 na każde 1000 części całego metalu Twojego pierścionka zaręczynowego jest zrobione ze złota. Pozostałe części nie tylko wzmacniają materiał, ale także powodują delikatne przebarwienia do charakterystycznego odcienia białego złota. Nasze pierścionki zaręczynowe promieniują na zewnątrz miękkim srebrzystym połyskiem, ale są również w sposób ciągły wzmacniane stopem ze srebra i palladu.

Lśniące diamenty osadzone w białym złocie

Białe złoto doskonale nadaje się do uderzającego podkreślenia bezbarwnej, błyszczącej powłoki kamiennej. W naszym kreatorze pierścionków zaręczynowych możesz wybrać cyrkonie lub diamenty i wyczarować z nich blask na środku pierścionka zaręczynowego. O rozmiarze kamienia można oczywiście samodzielnie decydować: od 0,05 do 2,5 karata, w zależności od ramy, projektu i modelu twojego osobistego pierścionka, jest wiele możliwości. Wreszcie, można także wybrać idealny kolor wstawki z kamieni. Niezależnie od tego, czy wybierzesz czystą jak łza biel, czy bardzo małe inkluzje w swoim kamieniu, na pewno zwróci to na siebie uwagę. Pierścionki zaręczynowe z białego złota służą idealne do podkreślenia wartości biżuterii i promowania jej w szlachetny sposób.

Pielęgnacja pierścionków z białego złota

Białe złoto znane jest z odporności i dlatego nie wymaga szczególnej opieki. W razie konieczności wyczyszczenia pierścionka zaręczynowego z brudu zalecamy kąpiel w letniej wodzie. Jeśli podczas codziennego noszenia widoczne są bardziej uporczywe pozostałości na powierzchni metalu, można do czyszczenia wtedy użyć miękkiej szczotki. Wszakże takie zewnętrzne osady brudu są zazwyczaj szybko usuwane, o ile materiał pierścionka, jak w przypadku białego złota, jest tak samo wytrzymały. Jeśli się o to zatroszczysz, twój doskonały pierścionek zaręczynowy towarzyszyć Ci będzie do końca życia.

Białe złoto potrafi zaczarować na zawsze

Każdy, kto już się kiedyś zdecydował na pierścionek z białego złota, będzie już do końca życia ten stop polecać. W taki oto sposób ten materiał zyskał sławę w ciągu ostatnich dziesięcioleci. Gdy pierścionki zaręczynowe udoskonalane są przez piękne wstawki kamieni, białe złoto może wówczas pokazać całą moc swojej subtelnej ekskluzywności. Jeśli następnie wykończysz swój pierścionek osobistym grawerunkiem, powstanie bardzo wyjątkowy kawałek biżuterii z wysokiej jakości stopu, który pierwotnie miał zastąpić platynę. Dziś jesteśmy wdzięczni wynalazcom za wielką sprężystość tej biżuterii. Pozwól się oczarować pierścionkom zaręczynowym z białego złota, a będziesz mógł przez wiele lat cieszyć się wyjątkową biżuterią na dłoni Twojego partnera czy partnerki.