Obrączki Partnerskie

166 Produktów

Strona
Sortuj wg
  • Sortuj wg:Polecane
  • Cena
  • Polecane

Obrączki partnerskie

Bliskie sobie osoby wyrażają dzięki obrączkom partnerskim przynależność do siebie. Czasami tego typu biżuteria noszona jest przez bliskich przyjaciół, ale także przez osoby, które nie chcą małżeństwa w klasycznym tego słowa znaczeniu i wyrażają wówczas swoją miłość i głęboką więź do partnera właśnie w taki sposób. Okrągłe pierścionki będące symbolem nieskończoności, są dostępne w sklepie AURONIA w wielu modelach, które pokażą twojej lepszej połówce, jak silny jest wasz związek.

Znaczenie obrączek partnerskich

Pierścionki partnerskie nosi się jedynie od paru lat, gdyż wcześniej obowiązywała wyłącznie tradycja pierścionków zaręczynowych, a po nich od razu następowała obrączka ślubna. W dzisiejszych czasach otwartość na różne formy miłości znacznie się poszerzyła. Wraz z nią wszechstronność biżuterii, którą noszą partnerzy, aby wyrazić swoją przyjaźń lub głębokie uczucia do siebie nawzajem. A to, czy para decyduje się na małżeństwo, w ogóle nie jest od tego zależne. W dzisiejszych czasach dość powszechne jest, że to jednak kobiety prezentują pierścionki partnerskie swoim partnerom. Symbolizują one wzajemną obietnicę bycia dla drugiej osoby wsparciem. W ten sposób pierścionki partnerskie mogą stać się pionierem następnego pierścionka zaręczynowego. Niewykluczone są również inne formy miłości dzięki tej biżuterii, np. obietnica posiadania drugiej połówki zawsze w swoim sercu lub pozostania na zawsze wiernym. Co dokładnie oznacza wspólny pierścionek wiedzą zazwyczaj jedynie partnerzy sami. Można również tę wiadomość uwiecznić w postaci grawerunku wewnątrz pierścionka. Ten rodzaj personalizacji sprawia, że pierścionek partnerski staje się czymś wyjątkowym. Wiele par decyduje się na uchwycenie tej osobistej obietnicy na swojej biżuterii właśnie w takiej postaci.

Z jakiej okazji daje się obrączki partnerskie?

Obrączki partnerskie można dawać z każdej okazji. Czy to na walentynki, urodziny, na Boże Narodzenie czy na specjalną rocznicę. W odróżnieniu od oświadczyn ślubnych, te wspólne symbole przekazywane są bliskim osobom w bardzo nieformalny i całkowicie osobisty sposób.

Dzięki naszemu kreatorowi pierścionków ma się możliwość całkowicie swobodnie i harmonijnie dopasować pierścionki partnerskie do istniejącej biżuterii. Pozwoli to zebrać wszystkie wspaniałe elementy łańcuszka, które odzwierciedlają twój związek w postaci pamiątki.

Na którym palcu nosi się pierścionek partnerski?

Nie ma ustalonych reguł dotyczących noszenia pierścionka partnerskiego. Niektórzy decydują się założyć go na małym palcu, aby wyraźnie podkreślić różnicę wobec pierścionka zaręczynowego lub obrączki (lewy lub prawy palec serdeczny).

Inni nie chcą uwydatniać tej różnicy i noszą pierścionki partnerskie właśnie na palcu serdecznym. Więc nie ma większego znaczenia na którą rękę lub palec wkładasz swoją nową biżuterię, o wiele ważniejsza jest siła jej wypowiedzi: bliska przyjaźń lub bezgraniczna miłość do wyjątkowej osoby.

Obrączki partnerskie z szlachetnego srebra

W AURONIA znajdziesz wiele pierścionków partnerskich w cudownym srebrze 925. Ten szlachetny kruszec wygląda zarówno niezwykle elegancko jak i powściągliwie. Jest ponadczasowo piękny i ma wyjątkowy, nowoczesny wygląd. To nie przypadek, że pierścionki ze srebra należą do najstarszej biżuterii na świecie. Nawet Rzymianie i Grecy docenili ten dyskretny i wysokiej jakości kruszec. Niektóre kultury używały biżuterii srebrnej, aby łączyć moc promienistego księżyca, przypisując mu tym samym magiczne właściwości.

Tę błyszczącą biżuterię: pierścionki partnerskie srebro 925 można nosić codziennie. Czy to w życiu codziennym, na świąteczną okazję czy po prostu w eleganckim stroju w biurze, pierścionki te przekonują swoją praktycznością. Przyciągającymi wzrok egzemplarzami stają się nasze pierścionki partnerskie w różnych wzorach, np. z wyszukaną powłoką kamienną.

Indywidualne wzory z osobistym grawerunkiem

Nasze pierścionki partnerskie można znaleźć bez lub z powłoką diamentu lub cyrkonu. Lśniący blask tych kamieni sprawia, że srebro 925 szczególnie pięknie się wówczas prezentuje. Wybierz, czy kamienie mają się układać, np. w kanale, na cięciu lub czy mają być wcierane. Czy pojedynczy kamień solitaire powinien sprawić, że twój pierścionek partnerski zabłyśnie? Czy może preferujesz, aby to było kilka małych diamentów, które będą przyciągać spojrzenia innych? Ilość, jakość i kolor oraz ich rozmieszczenie można określić według własnego gustu.

Możesz także dostosować swoje pierścionki partnerskie za pomocą różnych podziałów. Tak też dwa lub trzy kolory zawarte w tej szlachetnej biżuterii są bardzo efektywne, a jednocześnie symbolizuje to połączenie różnych charakterów i indywidualności we wspólnej przyjaźni, a może nawet miłości. W ten sposób nasze cenne kruszce szlachetne wspaniale łączą się ze sobą, np. srebro z różowym złotem.

Nawet w połączeniu z wstawkami i stopniowaniami można stworzyć na pierścionkach partnerskich wyjątkowe projekty. Wybierz np. kwadratową lub w kształcie litery V wstawkę, która sprawi, że twój pierścionek będzie wyglądać nowocześnie i fantazyjnie. A może dostosuj swoje pierścionki za pomocą stopniowania.

Najcudowniejszym sposobem personalizacji obrączek partnerskich jest użycie diamentu lub grawerunku laserowego od wewnątrz. Możesz wybrać własny tekst, ale także istotną dla Ciebie datę lub symbole, takie jak np. znak nieskończoności. Możesz również powiedzieć swojemu partnerowi, co oznacza dla Ciebie pierścionek i następnie wygrawerować tę wiadomość miłosną na twojej nowej ulubionej biżuterii.

Pierścionek dla cennej osoby

Tak indywidualnie jak może zostać zaprojektowany pierścionek, tak wyjątkowy jest związek między dwojgiem ludzi. Pierścionki partnerskie pozwalają pokazać światu wyjątkowość takiego związku. Twój partner lub przyjaciel natychmiast zrozumie ten wspaniały gest i znaczenie miłości, jaką go darzysz. Żadna biżuteria nie symbolizuje takiej wspaniałej więzi między dwojgiem ludzi, jak wysokiej jakości pierścionek.