Pierścionki zaręczynowe z AURONIA

Pierścionki zaręczynowe to przysięga dwóch zakochanych w sobie osób zawarta w kruszcu szlachetnym mówiąca o tym, aby pozostać na zawsze razem. Ta forma wzajemnej deklaracji wierności znana jest już od II stulecia po Chrystusie, a wywodzi się pierwotnie z tradycji chrześcijańskiej. Pierścionek zaręczynowy to obietnica, że partnerzy chcą zawrzeć związek małżeński na całe życie. Ten romantyczny symbol ze złota, srebra, platyny lub palladu oznacza zatem wspólne spojrzenie na przyszłość.

W AURONIA można nie tylko kupować pierścionki zaręczynowe, ale także samodzielnie je projektować. Z pomocą naszego kreatora pierścionków nie powinieneś mieć ograniczeń w realizacji indywidualnych pomysłów. Pierścionek zaręczynowy może być tak różnorodny, jak ludzie, którzy dzielą ten szczególny moment ze sobą. Dlatego tym ważniejsze jest, aby mieć możliwość zaprojektowania swoich pierścionków zgodnie z osobistym upodobaniem. W ten sposób Twoja przyszła biżuteria ślubna będzie się wyróżniać wyjątkowością tego szczególnego połączenia między Tobą a Twoim partnerem bądź partnerką.

Dzięki optymalizacji naszych procesów biznesowych, możemy zaoferować fantastyczne pierścionki zaręczynowe. Nasze warsztaty łączą doświadczenie z zorientowanymi na przyszłość technologiami high-tech i znajomością tradycyjnego rzemiosła. Nasza wysokojakościowa produkcja odbywa się w mieście Nordhorn w Dolnej Saksonii i opiera się na przekonaniu, że najlepsza jakość zostanie zawsze osiągnięta w przystępnych cenach.

Jak wybrać idealny pierścionek zaręczynowy

Oferta AURONIA zawiera całą kolekcję różnorodnych pierścionków zaręczynowych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór nie jest łatwy.  Aby pomóc Ci w poszukiwaniach odpowiedz na poniższe pytania:

  • Czy chcesz tylko jeden pierścionek dla swojej partnerki czy chcecie oboje nosić pierścionki zaręczynowe?
  • Jaką oprawę kamienia życzył(a)byś sobie?
  • Z jakiego materiału powinien być wykonany pierścionek zaręczynowy?
  • Czy masz pomysł na doskonały grawerunek na pierścionku?

Wystarczy rozejrzeć się po naszym asortymencie. Może od razu znajdziesz to, czego szukasz lub zainspirujesz się licznymi możliwościami własnego wzornictwa, które można później wykorzystać w kreatorze pierścionków.

Pierścionki zaręczynowe z brylantem

Pierścionek zaręczynowy z brylantem każdej kobiecie sprawi ogromną radość. Oczywiście pierścionki męskie mogą również zawierać szlachetne ozdobienia, ale przyszły Pan Młody często decyduje się na bardziej skromny model. Najbardziej znanym wśród pierścionków zaręczynowych jest pierścionek solitaire. Jak sama nazwa wskazuje jest to pierścionek z pojedynczą, ale całkiem dużą powłoką kamienną (solitaire = samotnik, francuski). Charakterystyczną cechą tego pierścionka zaręczynowego zaprojektowanego w 1886 roku jest specjalna wersja z oprawą podtrzymującą kamień, zazwyczaj jest to diament.

W AURONIA można jednak znaleźć inne indywidualne formy, np. pierścionki zaręczynowe z diamentem umieszczonymi w kanale. Rozmiar kamienia oraz wybór materiału zależą jedynie od Ciebie. Niech Twój pierścionek zaręczynowy rozświeci się dużym, doskonałym diamentem lub cieszą się błyskiem białych cyrkonii. Nasze diamenty są dostępne w szlifie brylantowym, księżniczkowym lub bagietkowym. Nic nie przyciąga oczu bardziej niż wspaniały blask szczególnie pięknego pierścienia diamentowego. Jest to również piękny znak dla tych, którzy nie słyszeli jeszcze o zaręczynach pary. Z blaskiem diamentu pokażesz światu Wasze wielkie wspólne szczęście.

Pierścionki zaręczynowe dla niej i dla niego - pary i ich wzajemna obietnica

Tak różnorodne jak długość czasu zaręczynowego lub wyobrażenia o uroczystości weselnej, mogą być upodobania co do wyboru pierścionka zaręczynowego. Niektóre pary chętnie noszą pierścionki we dwoje. , Inni postępują zgodnie z tradycją, która głosi, że mężczyzna nakłada narzeczonej pierścionek zaręczynowy na lewą dłoń. Dla kobiet można znaleźć liczne modele pierścionków zaręczynowych w naszym asortymencie. Odzwierciedlają one bardzo różne charaktery i związki miłosne. Jeśli jest to pierścionek zaręczynowy dla obu partnerów, ten duet można idealnie stworzyć w naszym kreatorze obrączek. Tutaj trzeba zdecydować się, czy pierścionek zaręczynowy powinien być bardziej subtelny czy też powinien mieć podobną oprawę kamienia jak obrączka dla Panny Młodej.

Pary mogą zastanowić się również nad tym, w czym ich pierścionki zaręczynowe mogą posiadać wspólne elementy czy właściwości. Często pary decydują się na ten sam materiał, pierścionek męski jest dość prosty, a kobiecy jest za to ozdobiony wzorami. Ale nie ma oczywiście żadnych ograniczeń dla Twojego osobistego gustu. W teorii można wybrać jedynie jeden wspólny grawerunek jako element łączący i nosić przy tym tyle różnych pierścionków, ile można mieć różnych osobowości. Ważne jest to, aby wiedzieć jako para, na czym polega obietnica osobistych pierścionków zaręczynowych.

Cenny blask pierścionków zaręczynowych ze złota

Złoto jest cennym kruszcem, który poprzez swoją stabilność idealnie symbolizuje nieskończoną miłość. Ponadto złote pierścionki zaręczynowe mogą być bardzo ładnie łączone z inną biżuterią nawet po ślubie. Pozwala to Tobie jak również partnerowi nosić swój ukochany pierścionek zaręczynowy, zamiast pozwolić mu zniknąć na zawsze w szkatułce biżuteryjnej. Ta cenna biżuteria dostępna jest już w tylu odmiennych wariacjach, że nie można już mówić o typowym "złotym pierścionku". Niezależnie od tego, czy zostaniesz przyciągnięty ciepłem różowego złota czy też zachwycasz się chłodną elegancją białego złota, złoto jest zdecydowanie właściwym wyborem, aby obiecać partnerowi wieczną miłość.

Pierścionki zaręczynowe z żółtego złota

Pierścionki zaręczynowe z żółtego złota to klasyka. Ta wspaniała biżuteria tworzona jest w stopie złota z udziałem srebra i miedzi. Rezultatem są pierścionki zaręczynowe idealne do codziennego użytku i niemal niezniszczalne, które stały się z charakterystycznymi jasnymi aż do mocno żółtych odcieni uosobieniem złotego pierścionka w Niemczech. W połączeniu z diamentem, ten szlachetny materiał pokazuje swój pełny potencjał: elegancja i wdzięk żółto-złotego pierścionka zaręczynowego są niezłomne. W AURONII wykonujemy piękne modele w próbie czystości od 333 do 916, które z pewnością zdobędą twoją przychylność i serce.

Pierścionki zaręczynowe z białego złota

Subtelny blask pierścionka zaręczynowego z białego złota uzyskany zostaje poprzez efekt odbarwienia domieszanego palladu. Tworzy to biało-srebrną poświatę, która przeważnie postrzegana jest jako nowoczesna. Powściągliwość tego materiału oznacza również, że wzory na tych pierścionkach są szczególnie uwydatnione. Pierścionek zaręczynowy z białego złota z diamentowym wykończeniem świeci dzięki odpornemu kruszcowi szlachetnemu szczególnie ekscytująco. Również tutaj obowiązuje reguła, że są świetne możliwości łączenia ich z innymi materiałami i w związku z tym te pierścionki zaręczynowe mogą być wszechstronnie noszone. Asortyment AURONII obejmuje pierścionki zaręczynowe z białego złota w próbach czystości 333, 375, 585 i 750. Daj się przekonać prostą, ale klasyczną nowoczesnością tej biżuterii.

Pierścionki zaręczynowe z różowego złota

Ciepły kolor pierścionków zaręczynowych z różowego złota powstaje dzięki dodaniu miedzi i małej zawartości cynku. Rezultatem jest delikatny stop, który może być noszony przez dowolny typ skóry. Z pierścionkiem zaręczynowym z różanego złota pokazujesz modny zmysł, ponieważ ten cenny kruszec od kilku lat cieszy się coraz większą popularnością w fabrykach biżuterii w Europie. Wynika to również z faktu, że delikatny, różowo-błyszczący połysk tych pierścionków jest niezwykle szlachetny a jednocześnie powściągliwy. Jeśli Ty i Twój partner chcecie ogłosić swoje zaręczyny wraz z nowoczesną biżuterią, wtedy różowo złoty pierścionek jest doskonałym wyborem.

Pierścionki zaręczynowe z czerwonego złota

Czerwonawy odcień tych niezwykłych pierścionków zaręczynowych wynika ze stopu złota z miedzią, cynkiem i niewielką ilością srebra. AURONIA oferuje czerwono-złote pierścionki zaręczynowe w stopniach czystości 333, 375, 585 lub 750, które odzwierciedlają indywidualny smak użytkownika. Chociaż ta biżuteria wyróżnia się wśród tłumu, zachowują się jednocześnie bardzo harmonijnie z innymi materiałami. Nawet duże kamienie lub spora ilość kamieni mogą rozwinąć swój pełen efekt w pierścionku z czerwonego złota. Dlatego też można znaleźć wiele modeli, które zostały ozdobione przyciągającymi wzrok diamentami. Pierścionki zaręczynowe wykonane z czerwonego złota niesamowicie przyciągają wzrok, ale przy tym zawsze z ich ciepłym kolorem pochlebiającym każde oko.

Siła - pierścionek zaręczynowy z platyny

Pierścionki zaręczynowe z platyny są dostępne w firmie AURONIA w próbie 600 i 950. Gwarantuje to zachowanie wysokiej jakości ekskluzywnych elementów biżuterii. Stopy platynowe uzyskuje się przez dodanie miedzi i niewielkich ilości rutenu i wolframu. Ta mieszanka tworzy wspaniałe szaro-srebrzyste migotanie, które sprawia, że pierścionki zaręczynowe z platyny się świecą. Ta biżuteria zalicza się do cięższych kruszców szlachetnych ze względu na gęstość materiału – zapewnia to całkowitą przyjemność noszenia dla pary narzeczonych. Platynę uważa się za rzadką i szczególnie wytrzymałą. Obie właściwości, które mogłyby również odzwierciedlać całe życie pary w związku. Tak silny jak związek między dwoma ludźmi, którzy się odnaleźli i tak cenny i niepowtarzalny jak to w miłości bywa, takim jest również pierścionek zaręczynowy wykonany z platyny. Nasze modele oczarują Cię wymyślną lub bardziej subtelną powłoką kamienną.

Wysoka trwałość - pierścionki zaręczynowe z palladu

Pierścionek zaręczynowy z palladu jest ze względu na swój szaro-srebrzysty odcień nie tylko piękny, ale także bardzo trwały i solidny. Nasze pierścionki o próbie czystości 500 lub 585 zyskują za pomocą zawartości srebra i małej domieszki miedzi, cynku, wolframu i rutenu dodatkowej wytrzymałości. Stopy o próbie czystości 950 zapewniają również wysoką odporność dzięki niskich poziomów miedzi, wolframu i rutenu. W ten sposób pierścionki zaręczynowe wykonane z palladu nie są podatne na zarysowania lub zmiany w kolorze. Pierścionek zaręczynowy wykonany z tego błyszczącego kruszcu szlachetnego może być zarówno klasyczny jak i nowoczesny lub zabawnie romantyczny. Pallad pozwala diamentom się rozświetlić i umiejętnie stawia pierścionek zaręczynowy w centrum uwagi.

Ponadczasowa elegancja - srebrne pierścionki zaręczynowe

Przyjemne uczucie noszenia srebrnego pierścionka zaręczynowego jest szczególnie doceniane przez wielu par narzeczonych. Ponadto ta piękna biżuteria zachwyca swoją ponadczasową elegancją. Nie bez powodu pierścionek zaręczynowy z oprawą kamienia zawsze cieszył się dużą popularnością wśród tego rodzaju pierścionków. Nawet dzisiaj świeci biżuteria tej kolekcji dzięki obsadzie pięknymi diamentami. W naszym kreatorze pierścionków możesz też wybrać ozdobę z cyrkonu i sprawić, aby Twój pierścionek przyciągał wzrok wszystkich w około. Pierścionki zaręczynowe z AURONIA w srebrze 925 uzyskuje się w stopie o małej zawartości miedzi. Biżuteria srebrna jest zawsze stylowym i gustownym wyborem, która towarzyszyć będzie Twojemu partnerowi czy Twojej partnerce przez całe życie. Przekonaj się o wszechstronności tego cennego kruszcu w naszym sklepie i postaraj się doprowadzić do szybszego bicia serca swojego partnera srebrnym pierścionkiem zaręczynowym.

Na którą dłoń należy założyć pierścionek zaręczynowy?

W Polsce pierścionek zaręczynowy jest tradycyjnie kupowany przez mężczyznę w i po zaręczynach nakładany kobiecie na palec serdeczny lewej dłoni. Pierwotnie został on zdejmowany, gdy zakładano w dniu ślubu pannie młodej na drugą dłoń obrączkę. Ale te tradycje są obecnie w fazie transformacji. W dzisiejszym świecie kobiety również mogą prosić swojego partnera o rękę, dzięki czemu można także samodzielnie kupić pierścionek zaręczynowy. Niektóre pary wybierają swoje pierścionki zaręczynowe, jak i następnie swoje obrączki najchętniej wspólnie. Biżuteria jest noszona następnie przez obu partnerów na palcu serdecznym lewej dłoni. Zwyczaj ten wywodzi się z wiary w Vena Amoris (żyły miłości), która powinna prowadzić do serca zgodnie z starożytnym zrozumieniem lewej ręki.

Na przykład w Stanach Zjednoczonych zwykło się nosić zarówno pierścionek zaręczynowy, jak i obrączkę na lewej dłoni. Z nami coraz więcej małżeństw decyduje się, aby ich śliczne pierścionki zaręczynowe nie zniknęły po ślubie w szkatułce biżuteryjnej, ale nadal były noszone na lewej dłoni. Dla tych par ważniejsze jest, aby zastanowić się nad wyborem odpowiednich kolorów i materiałów swoich pierścionków zaręczynowych. Powinny one ostatecznie harmonizować odpowiednio z obrączką znajdującą się na prawej dłoni.

Pierścionki zaręczynowe z pięknym grawerem

Nic nie stwarza wspólnej obietnicy zawarcia wkrótce związku małżeńskiego, tak osobistej jak grawer wewnętrzny znajdujący się w pierścionku zaręczynowym. W AURONIA możesz nie tylko wybrać własny, indywidualny tekst, ale również samodzielnie wybrać czcionkę i metodę grawerowania. Preferujesz raczej grawerunek laserowy lub diamentowy? Czy poza tekstem umieszczony ma być może dodatkowo jakiś symbol wspólnej przyszłości? Wystarczy wybrać pomiędzy różnymi elementami, takimi jak symbol nieskończoności czy dwa powiązane serca. W postaci grawerunku można wyrazić swojemu partnerowi w bardzo osobisty sposób swoją miłość. Z naszym nowoczesnym kreatorem Twoja wyobraźnia nie zazna żadnych granic. Może zdecydujesz się na jakąś wspólną datę, która Was obu łączy. A może preferujesz nosić nazwę swojego partnera cały czas przy sobie. Być może wystarczy Wam jakieś jedno słowo, którego znaczenie znacie jedynie Wy. Piękny grawerunek nadaje pierścionkom zaręczynowym pewną historię, którą na pewno warto będzie opowiedzieć swoim wnukom w pewnym momencie późniejszego życia.

Pierścionek zaręczynowy a idealne zaręczyny

Po wybraniu idealnego pierścionka zaręczynowego, wszystko inne staje się już łatwiejsze. Dzięki bezpłatnej taśmie mierniczej można określić z łatwością swój rozmiar pierścionka. Jeśli propozycja zaręczyn jest jeszcze tajemnicą, potrzebna będzie niekiedy pewna umiejętność detektywistyczna. Przykładowo musisz zmierzyć rozmiar palca taśmą mierniczą podczas snu swojej partnerce. Jeśli się uda, to już nic nie powinno stać na przeszkodzie, aby zamówić pierścionek w odpowiednim rozmiarze.

Wysyłamy nasze pierścionki całkowicie za darmo, w pięknym etui znajdującym się w neutralnym opakowaniu przesłanym prosto do Ciebie do domu. Wraz z wielkim dniem zaręczyn, cała tajemnicza otoczka zakończy się. Nasz pierścionek zaręczynowy będzie towarzyszyć Ci w jednym z najważniejszych dni Twojego życia. Możesz od tego momentu swoją odpowiedź "tak!"  z dumą nosić na lewym palcu serdecznym. Daj się zaskoczyć różnorodnością naszego dużego asortymentu i znajdź idealny pierścionek zaręczynowy, który sprawi, że Twoje zaręczyny będą wyjątkowym wydarzeniem.