O nas main O nas main O nas main

O nas

Z oddaniem i rzemieślniczym kunsztem tworzymy dla Ciebie wymarzone pierścionki
- na każdą okazję, w 100% Made in Germany.
Zespół AURONIA

O nas

Na zaręczyny czy do ślubu - pierścionki marki AURONIA są symbolem nieprzemijającej więzi, trwałości i piękna. W naszej pracowni łączymy najnowocześniejsze technologie produkcyjne z tradycyjnym rzemiosłem artystycznym. Tutaj powstają wysokiej jakości wyroby jubilerskie ze złota, platyny, palladu i srebra. Pełne elegancji, z miłością do detalu.
Decydując się na markę AURONIA, masz całkowitą dowolność przy projektowaniu swojego niepowtarzalnego pierścionka. Nasz Konfigurator 3D umożliwia wybór metalu szlachetnego, kamieni, grawerunku oraz innych detali według własnego wyobrażenia. Tak powstaje Twój własny, indywidualny projekt. Pierścionek marki AURONIA to więcej niż deklaracja uczuć. To wyraz Twojej osobowości. Nasze wymagania w zakresie najwyższej jakości gwarantują, że będzie on trwałym i stylowym towarzyszem na całe życie.

Nowoczesna technologia i rzemiosło artystyczne

Nowoczesna technologia i rzemiosło artystyczne

Znakomita jakość jest wypadkową umiejętności i oddania swojej pracy. Nasi mistrzowie złotnictwa, jubilerzy oprawiający kamienie i pozostali specjaliści kochają to, co robią. Twoje oczekiwania co do doskonałego rezultatu wpływają na każdy etap naszej pracy - od projektu po polerowanie. Dzięki wiedzy, najnowocześniejszej technologii produkcji oraz zastosowaniu najnowszych metod możemy bez kompromisów zrealizować Twoje wyobrażenia. Pierścionki marki AURONIA będą zachwycać kolejne pokolenia. Wszystko inne leży w Twoich rękach.

Nasze pracownie

Nasze pracownie

Metale szlachetne, których używamy w naszej pracy, pochodzą z jednej z najstarszych rafinerii w Niemczech. W naszej siedzibie dysponujemy najnowocześniejszymi maszynami, w tym tokarkami i frezarkami, które gwarantują najwyższą precyzję wykonania. Nasi pracownicy regularnie szkolą się w zakresie nowych technik oraz doskonalą zdolności manualne. Konieczność ciągłego rozwoju jest dla nas oczywista. A wszystko po to, aby komfort noszenia oraz najwyższa jakość pierścionka AURONIA mogły idealnie podkreślić Twoją osobowość.

Nasza historia

Nasza historia

Od powstania firmy w 2012 roku, naszym priorytetem jest najwyższa jakość materiału oraz jego precyzyjna obróbka. Od samego początku łączymy zaawansowane, przyszłościowe technologie z tradycyjnym rzemiosłem artystycznym. Dzięki wprowadzeniu innowacyjnego Konfiguratora 3D w sklepie internetowym AURONIA, już od połowy 2013 roku proponujemy Klientom nowatorski sposób projektowania i zamawiania pierścionków. Tworzenie indywidualnych pierścionków stało się odtąd naszą najważniejszą misją i specjalnością.
Twoje zadowolenie jest naszą motywacją do dalszej pracy. Dlatego, z myślą o udoskonaleniu metod i jakości, zainwestowaliśmy w ubiegłych latach w gruntowane przeszkolenie pracowników. W 2016 i 2019 roku przeprowadziliśmy kolejne aktualizacje naszego Konfiguratora 3D, aby wybór pierścionków oraz proces zakupu przebiegał najsprawniej, jak to możliwe. Dynamiczne i innowacyjne rozwiązania będą nam w dalszym ciągu towarzyszyć, lecz jednego możesz być pewien: znakomity stosunek ceny do jakości naszych pierścionków pozostanie bez zmian. Czujemy się do tego zobowiązani.

Opinie klientów