O nas


My, sklep AURONIA, producent pierścionków zaręczynowych, pierścionków pamiątkowych i obrączek ślubnych, staramy się przekonać Cię o wysokiej jakości naszej biżuterii. Wykonując obrączki ślubne i pierścionki zaręczynowe ze złota, platyny, palladu lub srebra, polegamy w 100% na "Made in Germany". W naszym parku maszynowym w Nordhorn (Dolna Saksonia) łączymy tradycyjne rzemiosło z najnowocześniejsza technologią produkcji. Rezultatem są wspaniałe pierścionki pełne elegancji, o wysokiej jakości i dbałości o szczegóły.

Naszą misją jest umożliwienie Ci maksymalnej swobody w projektowaniu Twojego idealnego pierścionka. Aby to zrobić, AURONIA wykorzystuje najnowsze technologie: Korzystając z naszego kreatora obrączek, możesz zaprojektować swój własny pierścionek online. W ten sposób, oprócz indywidualnej ceny, umożliwiamy wdrożenie dokładnych pomysłów dotyczących cięcia, materiału i kamieni. Naszym celem jest, aby nasze pierścionki zapewniały harmonijną atmosferę, nawet jeśli jedynie sporadycznie nosisz biżuterię.

Zaawansowana technika i kunszt

Łączymy zaawansowane techniki produkcji z wyczuciem materiału i jakości. Nasz innowacyjny kreator obrączek 3D to podstawa indywidualnego wzoru. Wszystkie produkty z tych projektów przechodzą proces produkcji kontrolowany przez złotników. W ten sposób twój pierścionek jest dokładnie badany po każdym kroku. AURONIA zdaje sobie sprawę, że wyników wysokiej jakości nie da się osiągnąć bez wkładu i entuzjazmu ludzi do swojej pracy. Dlatego łączymy wiedzę naszych fachowców i ich pasję do rzemiosła z wysokiej jakości sprzętem nowoczesnego parku maszynowego.

Nasza fabryka

Nasza produkcja odbywa się w parku innowacji Nordhorn w Dolnej Saksonii. Korzystamy z najnowocześniejszych 5-osiowych precyzyjnych frezarek, które gwarantują najwyższą dokładność obróbki. Podczas spawania naszych pierścionków wykorzystywana jest nowoczesna spiekalnia, dzięki czemu obróbka wysokiej jakości może być prowadzona równomiernie i w sposób zrównoważony. Ponadto dbamy o to, aby nasi wyszkoleni pracownicy byli zawsze na bieżąco z inżynierią procesową. Nasz wykwalifikowany zespół z pasją pracuje nad tym, aby przy użyciu najnowszych technik produkcyjnych pierścionki AURONIA towarzyszyły Ci przez całe życie.

Nasza historia

Od momentu powstania w 2012 roku w Nordhorn (Dolna Saksonia), AURONIA opiera się na filozofii stałej jakości. Przekonanie to jest uzupełniane przez silną wiarę w dynamiczne innowacje. Od samego początku używaliśmy kombinacji przyszłościowej technologii high-tech i tradycyjnego rzemiosła w produkcji pierścionków zaręczynowych i obrączek ślubnych. Pod koniec 2012 roku wprowadzono nasze pierwsze modele pierścionków, a wkrótce potem rozpoczęto produkcję. Od początku 2013 roku sklep internetowy jest dostępny dla każdego, kto szuka odpowiedniego i idealnego pierścionka. Wraz z uruchomieniem naszego systemu Online 3D kreatora pierścionków w połowie 2013 roku utorowaliśmy całkiem nową drogę dla naszych klientów. Dzięki bezpośredniemu połączeniu z produkcją, indywidualna produkcja pierścionków stała się jednym z naszych najważniejszych zadań i mocnych stron.

Strona AURONIA uzyskała w dniu 21.10.2013 certyfikat z pieczęcią jakości Trusted Shop. Gwarantuje to niezawodną obsługę klienta i przejrzystą komunikację. Ponadto pieczęć oznacza odpowiedzialne postępowanie z danymi klienta i umożliwia wykupienie gwarancji zwrotu pieniędzy. W celu dalszego podnoszenia jakości naszych produktów, w 2014 i 2015 roku nasiliły się nasze wysiłki mające na celu przeszkolenie pracowników AURONIA w procesie i poprawie jakości. W 2016 r. druga generacja kreatora 3D przeszła do trybu online. Ten ma jeszcze więcej funkcji przyjaznych dla użytkownika, a tym samym uzupełnia ofertę naszej obecności w Internecie.

Nasze Bestsellery