Obrączki Złote Próba 750

Kupuj wg
Kupuj wg
Kupuj przez
 1. Białe złoto Usuń ten element
 2. Żółte złoto Usuń ten element
 3. Różowe złoto Usuń ten element
 4. Czerwone złoto Usuń ten element
 5. Żółte złoto/Białe złoto Usuń ten element
 6. Różowe złoto/Białe złoto Usuń ten element
 7. Czerwone złoto/Białe złoto Usuń ten element
 8. Złoto 750 Usuń ten element
Kupuj przez
 1. Białe złoto Usuń ten element
 2. Żółte złoto Usuń ten element
 3. Różowe złoto Usuń ten element
 4. Czerwone złoto Usuń ten element
 5. Żółte złoto/Białe złoto Usuń ten element
 6. Różowe złoto/Białe złoto Usuń ten element
 7. Czerwone złoto/Białe złoto Usuń ten element
 8. Złoto 750 Usuń ten element
Sortuj wg
 • Sortuj wg:Zalecenie
 • Pozycja
 • Nazwa produktu
 • Cena
 • Zalecenie
 • Bestsellery
Sortuj wg
 • Sortuj wg:Zalecenie
 • Pozycja
 • Nazwa produktu
 • Cena
 • Zalecenie
 • Bestsellery

Złote obrączki próba 750: Związek małżeński wraz z pięknymi obrączkami

Decyzja o małżeństwie została podjęta. Powinno się zadbać wówczas również o odpowiednie obrączki. Są one symbolem miłości, lojalności i wzajemnego szacunku i pieczętują przysięgę na całe życie. Złote obrączki próba 750 są stylowe i najwyższej. W naszym sklepie internetowym znajdziesz ponadczasowe modele o różnych 18 karatowych kolorach złota. Nasze różnorodne kolekcje, takie jak Basic, Klasyczne, Ekskluzywne lub Wielokolorowe oferują obrączki w różnych nietypowych, prostych jak i klasycznych stylach i wzorach. Niezależnie od tego, czy chcesz, aby złote obrączki były szerokie lub wąskie, jednokolorowe lub obrączki dwukolorowe - u nas każdy znajdzie pasujące obrączki. Z naszym kreatorem obrączek ślubnych można każdy pierścionek indywidualnie dopasować i dostosować.

Obrączki złote próba 750: Jakość, która trwa całe życie

Złoto próba 750, znane także pod hasłem "18 karatowe złoto", charakteryzuje się ciepłym, intensywnym kolorem. Obrączki ze złota 750 dostępne w sklepie AURONIA są w różnych odcieniach kolorystycznych. Ten stop złota charakteryzuje się dużą formowalnością i gęstością. Złotnicy lubią go używać do przetwarzania biżuterii. Dodatek palladu, miedzi, srebra i cynku zapewnia szczególnie stabilne i wysokiej jakości pierścionki o różnych odcieniach. Od klasycznego żółtego do nowoczesnego pierścionka z 750 białego złota po delikatne różowe złoto, AURONIA ma wszystko, czego pragną nowożeńcy.

Obrączki ze złota 750: wierny towarzysz dla każdego

Ze względu na fakt, iż złoto 750 jest wysokiej jakości i bardzo solidne, pierścionki wykonane z tego materiału są idealne do codziennego użytku. Obrączki nie tylko przypominają Ci każdego dnia o partnerce czy partnerze, ale są również stylowym dodatkiem. Wybierz swój wymarzony pierścionek spośród różnych profili i powierzchni. Możesz wybierać spośród różnych wzorów matowych, polerowanych, frezowanych lub młotkowanych i spośród różnych kolorów. Zaprojektuj swoje indywidualne obrączki z uwzględnieniem stopniowań, wstawek lub falowań. Wybierz z naszych wysokiej jakości diamentów idealny kamień o najlepszej jakości dla siebie. Obrączki złote 750 doskonale nadają się do łączenia w wielobarwne pierścionki. Diamenty znajdują w nich godną oprawę.

Występowanie i wydobywanie złota

W naturze złoto często kojarzy się z takimi minerałami jak kwarc czy piryt. Złoto nie tylko znajduje się pod ziemią w kopalniach, ale również w wodach morskich występuje minimalna ilość złota. Jak dotąd nie ma jednak wciąż możliwości ekonomicznego wykorzystania cennego kruszcu szlachetnego z tego źródła. Dziś złoto jest wydobywane głównie w Chinach i Australii. Rosja, Stany Zjednoczone, Kanada i Peru również są krajami produkującymi złoto. W 2016 roku na świecie wydobywano około 3100 ton złota. Dostępne zasoby kwalifikowanego złota szacuje się na około 57 000 ton.

Historia i pochodzenie obrączki jako symbolu

Najstarsze obrączki ślubne, jakie kiedykolwiek znaleziono, pochodzą z Czech i mają około 21000 lat i są wykonane z mamutowej kości słoniowej. Od dawna zwyczajem było zakładanie kobiecie na palec obrączki podczas ceremonii zaślubin. Pierwotnie była wykonana z taniego żelaza, symbolizującego oszczędność, lojalność i skromność. Często noszono ją na lewym palcu serdecznym, ponieważ zakładano, że żyła na palcu prowadzi bezpośrednio do serca. Obrączkę uważano również za potwierdzenie odbioru posagu. Od około 850 roku n.e. obrączka w kościele stała się coraz ważniejsza. Dzisiaj wymiana obrączek jest integralną częścią i punktem kulminacyjnym każdej ceremonii ślubnej.

Próba i karat

Słowo karat jest międzynarodową jednostką miary. W starożytnym regionie Morza Śródziemnego rdzenie drzewa szarańczynu zostały potraktowane jako jednostka miary, która ważyła 0,197 g. W 1907 r. Międzynarodowy Komitet Miar i Pomiaru wyznaczył wiązaną jednolitą wagę 0,2 g.

Tradycyjnie złoto, oprócz kamieni szlachetnych, mierzono w karatach. Czyste złoto (100%) to 24 karaty. Karat ma zatem wartość 1/24, a przeliczony jest na 4,167%. Wynika to z tego, że na przykład w biżuterii z cechą "333" zawartego jest 33,3% czystego złota, inaczej mówiąc składa się z 8-karatowego złota.

Różne kolory i stopy wśród obrączek 750

W sklepie AURONIA oferujemy nasze złote obrączki 750 w klasycznym żółtym złocie, w czystym srebrzystobiałym złocie, w czerwonym złocie oraz w nieco bardziej subtelnym różowym złocie, a także w eleganckim szarym odcieniu. Twoje pierścionki zyskują szczególny urok, gdy są wykonane w różnym matowaniu. Na przykład dwukolorowy pierścionek wykonany z błyszczącego żółtego złota w połączeniu z białym matowym piaskowaniem wygląda bardzo indywidualnie i szlachetnie. Można wybrać obrączkę z żółtego złota, białego złota lub innego stopu, przykładowo ze obrączki próba 585, 375, złote obrączki 333 lub ze złota 916.