Obrączki Złote Próba 333

684 Produktów

Sortuj wg
  • Sortuj wg:Zalecenie
  • Pozycja
  • Nazwa produktu
  • Cena
  • Zalecenie
  • Bestsellery

Złote Obrączki Próba 333 - Stylowe obrączki - próba złota 333

Złoto jest uważane za jedno z najpiękniejszych kruszców szlachetnych na świecie. Jego blask i ciepły kolor zachwycały ludzi już w czasach starożytnych. Bardzo popularne są złote obrączki próba 333. Złoto próba 333 jest również nazywane złotem 8-karatowym lub złotem o 8 karatach. Oznaczenie 333 wskazuje próbę czystości złota w tysiącach. Znak jakości (pieczątka) 333 oznacza, że z 1000 części wagowych 333 części z nich to złoto.

Obrączki ślubne próba 333: Duży wybór w rozsądnych cenach

Nasze obrączki z próby złota 333 odznaczają się nowoczesnym, stylowym wzorem. Oferujemy wysokiej jakości modele: obrączki z różowego złota, obrączki - żółte złoto, platynowe obrączki i te z białego złota. Który kolor odcienia złota preferujesz, zależy wyłącznie od Twojego gustu. Ponadczasowe i klasyczne, proste, nowoczesne lub ekskluzywne – tak się prezentują nasze pierścionki. Wybierz według własnego stylu - w końcu ważne jest, abyś po wielu latach nadal uważał, że obrączka jest w dalszym ciągu tak piękna, jak w dniu ślubu.

Pierścionki Próba 333 - dla dwóch należących do siebie osób

Przywiązujemy dużą wagę do tego, aby obrączki idealnie do Ciebie pasowały. Czy wąskie, szerokie, matowe lub błyszczące - nasze obrączki są dostępne w niemal każdej wersji. Aby obrączkom damskim dodać to coś wyjątkowego, wiele modeli zawiera powłokę diamentową. Cokolwiek sobie zażyczysz - w naszym sklepie znajdziesz szlachetne obrączki w różnych stylach. Dla własnej wygody można zaprojektować i przekształcić wymarzone obrączki samodzielnie za pomocą naszego kreatora obrączek ślubnych. Łączenie różnych kolorów, dodawanie prostych lub falistych stawów czy też ekstrawaganckich stopniowań nada obrączkom indywidualności. Nasz kreator pokazuje krok po kroku w modelu 3D, jakie istnieją możliwości.

333 złote obrączki ślubne - specjalna aura wielobarwnych obrączek

Złote obrączki ślubne 333 mogą być idealnie połączone w obrączki dwukolorowe. Oprócz połączenia białego złota z różowym lub żółtym złotem, możliwe są również kombinacje z innymi kruszcami szlachetnymi, takimi jak platyna lub pallad. Tak jak dwóch partnerów zawiera związek małżeński, tak też harmonijnie łączą się w sobie kruszce szlachetne wielobarwnych obrączek. Ponadto łączą się one bardzo dobrze z inną biżuterią. Obrączki wykonane z 333 złota nie tylko przykuwają uwagę, ale także są niezwykle atrakcyjne pod względem cenowym. Ten wariant złota jest dostępny na każdą kieszeń. Również obrączki z 585 złota są dostępne w rozsądnych cenach.

Wielka różnorodność złota

W przeszłości obrączki ślubne były głównie wykonywane z żółtego złota. Ten klasyk z niezaprzeczalnym odcieniem cieszy się do dzisiaj niezwykłą popularnością. Szlachetne żółte złoto może być doskonale przetwarzane przez naszych złotników aż do osiągnięcia pożądanego wyglądu.

W ostatnich latach coraz więcej par wybierało obrączki o srebrzystym odcieniu: obrączki -  białe złoto. Obrączki z białego złota 333 sprawiają wrażenie subtelnych i nowoczesnych zarazem. W ich przypadku diamenty wysokiej jakości wyglądają wyjątkowo pięknie.

Podobnie obrączki z czerwonego złota cieszą się coraz większą popularnością w ostatnich latach. Charakterystyczny, ciepły blask obrączki z czerwonego złota 333 schlebia każdemu odcieniowi skóry i podkreśla wyjątkowość Waszej wzajemnej miłości.

Obrączki z różowego złota są obecnie w modzie. Ten odcień jest nieco bardziej subtelny niż mocniejsze czerwone złoto i dobrze pasuje do każdego rodzaju skóry. Ponadto, można je łączyć w szczególności z białym złotem lub platyną, z lub bez oprawy kamieni oraz w wielobarwne obrączki.

Nowością w produkcji obrączek ślubnych są pierścionki z szarego złota 333. Ten elegancki odcień powstaje dzięki dodaniu palladu, co zapewnia wyjątkową twardość i odporność na ścieranie się kruszcu szlachetnego. Wygląd obrączek z palladu  jest ponadczasowy i bardzo ekspresyjny - zwłaszcza w połączeniu z innymi kolorowymi stopami. Zaprojektuj swój własny, wyjątkowy model.

Pierścionki partnerskie lub pierścionki przyjacielskie wykonane z 333 złota

Wspaniałą przyjaźń z inną osobą można wyrazić poprzez wspólne obrączki partnerskie. Wyraża to wysokie uznanie oraz szacunek wobec jednego z najlepszych przyjaciół lub najlepszej przyjaciółki. Nawet dla młodych par, pierścionek przyjaźni jest pierwszym symbolem wzajemnej miłości.