Obrączki Złote Próba 585

Strona
Sortuj wg
  • Sortuj wg:Zalecenie
  • Pozycja
  • Nazwa produktu
  • Cena
  • Zalecenie
  • Bestsellery

Obrączki ślubne próba 585 - wysokiej jakości materiał na piękną biżuterię

Przez tysiące lat obiekty rytualne i biżuteria były wykonywane ze złota. Zarówno Egipcjanie, jak i Rzymianie stworzyli obrączki z metali szlachetnych, które następnie nosili na palcu serdecznym lewej ręki. A tak, poza tym niewiele się zmieniło: symboliczna moc złotego pierścionka wciąż oznacza stałość długiego i szczęśliwego małżeństwa. Od początku powstawały najróżniejsze stopy. Do najpopularniejszych należą obrączki próba 585. Długowieczność złota nadaje się szczególnie do tworzenia obrączek ślubnych.

Obrączki wykonane ze złota 585 - 14 karatów

Złoto 585 to jeden z najpopularniejszych rodzajów złota na biżuterię. Dzięki 14-karatowemu materiałowi jego zawartość złota wynosi 58,5%. Stop informuje cię o dokładnej masie czystego złota w całkowitej wadze. Oznacza to, że z 1000 części wagowych 585 udziałów stanowi złoto. Złoto 585 jest odporne na zmatowienie i jest odporne na prawie wszystkie kwasy. To sprawia, że złoto 585 jest dla produkcji biżuterii tak atrakcyjne.

Ogromny wybór szlachetnych obrączek

W naszej manufakturze łączymy tradycyjne rzemiosło i najnowocześniejsze maszyny. W AURONIA znajdziesz dla każdego odpowiednią obrączkę w złocie 585. Materiał ten zachwyca długą historią, bogatą w tradycję i ponadczasową elegancją. Wyraź swoją wzajemną wierność i szacunek tą cenną biżuterią, która oznacza stabilność wartości - materiału, ale także wspólnych wartości małżeństwa. Kolejną pozytywną cechą złota 585 jest jego wszechstronna kombinacja, która czyni ten metal szlachetny idealną podstawą do wielobarwnych pierścionków lub szlachetnych powłok kamiennych. Klasyki złotnictwa w dziedzinie pierścionków poświadczą i przypieczętują przyrzeczenie o nieskończonej miłości na całe życie.

Właściwości złota 585

W AURONIA znajdziesz duży asortyment obrączek w złocie 585. Ten stopień czystości opisuje udział złota w całkowitej masie metalu. Zamiast zwykłej kategoryzacji w karatach, na pierwszy rzut oka widać, że te obrączki zawierają 585 udziałów złota. Dodatkowo, w zależności od stopu, pracujemy z domieszkami srebra, miedzi, palladu i bardzo małych ilości cynku. Złoto oznacza przede wszystkim ekskluzywność. Wynika to z faktu, że występowanie popularnego metalu szlachetnego jest ograniczone. Obecnie szacuje się całą rafinowaną ilość złota na świecie na jeden sześcian o długości boków 21 metrów. Ta rzadkość sprawia, że cenny metal jest pożądany, uważając go za tak wyjątkowy jak połączenie dwóch kochających się osób. W przypadku produkcji biżuterii złoto jest szczególnie interesujące, ze względu na wysoką gęstość i wysoką odporność na korozję. Często pomaga przypomnieć sobie o złoconych powierzchniach mebli lub budynków, aby móc wyobrazić sobie, jak elastyczny jest ten materiał. Jest to jeden z najbardziej plastycznych metali na świecie. Jednocześnie obrączki wykonane ze złota 585 są niezwykle trwałe po obróbce i są niewrażliwe na tlen, a nawet kwasy. Gwarantuje to tej biżuterii jej długowieczność.

Występowanie i wydobywanie złota 585

W naturze złoto występuje w połączeniu z kwarcem, pirytem lub innymi minerałami. Zwykle występuje w postaci chlorku złota (AuCl3) lub kwasu chlorkowego złota (HAuCl4) i jest wydobywany na całym świecie w pokładach położonych na powierzchni lub głębiej. Największe wolumeny złota są obecnie wydobywane przez Chiny, Australię i Rosję, a następnie przez USA, Kanadę i Peru. Jak dotąd nie opracowano żadnej metody wydobywania tego cennego materiału z wody morskiej, ponieważ również tutaj znajduje się kruszec szlachetny. Jednak popyt stale rośnie i w ciągu ostatnich dwóch lat na całym świecie wyprodukowano więcej złota niż w całym okresie średniowiecza. Około połowa z rafinowanego złota służy do produkcji biżuterii. Powoduje to różne stopnie próby czystości złoto 333, aż po złoto 585 do nawet złota 916.

Składniki na idealny pierścionek ślubny

Kto chce dzielić się swoim przyszłym życiem z inną osobą, stoi przed wieloma małymi oraz większymi decyzjami. Jedną z nich jest ta o doskonałej obrączce ślubnej. W AURONII można spokojnie z zacisza swojego domu dokonać tego wyboru. Stwórz własne pierścionki marzeń z naszym kreatorem obrączek ślubnych. Wybór jest ogromny, a możliwości prawie nieograniczone: Jaką powierzchnię powinien mieć twój idealny pierścionek? Możesz zdecydować się na różne matowe powierzchnie, ale także na polerowaną strukturę. Wybieraj spośród różnych wzorów z wstawkami lub stopniowaniami i zastanów się, czy i z jaką powłoką kamienną powinny świecić Wasze wspólne pierścionki. Jeśli chcesz, możesz doskonalić swoją biżuterię za pomocą spersonalizowanego grawerunku. Ale w pierwszej kolejności jednak zastanawia się wiele par nad odpowiednim materiałem:

Obrączki żółte złoto 585 - klasyczne i szlachetne

Klasyczne obrączki - żółte złoto nadal jest uosobieniem złotego pierścionka. Jest to stop złota o proporcjach srebra i miedzi. Dodane metale nadają obrączkom niezapomniany odcień, który jest tak popularny już od tysiącleci. Wcześniej obrączki ślubne zawsze były wykonane z żółtego złota, ponieważ stop ten umożliwia złotnikom wytwarzanie szczególnie twardych i tym samym odpornych kawałków biżuterii. Obrączki te promieniują ciepłymi odcieniami kolorów i mogą być zaprojektowane w szerokiej gamie wzorów. Tak więc klasyczne obrączki z żółtego złota 585 są konfigurowalne, a także nietypowe i nowoczesne. Obrączki wykonane z tego metalu zawsze wyglądają elegancko i przypominają nam, dlaczego żółte złoto zdobyło przez tysiąclecia miejsce olimpijskie w produkcji biżuterii.

Obrączki czerwone złoto 585 - radość z wyjątkowości

Czerwono-złote obrączki o próbie czystości 585 wyróżniają się charakterystycznym kolorem. Ten szczególny odcień powstaje w stopie złota z miedzią i małymi dodatkami cynku i srebra. Niezwykłe czerwone niuanse tych obrączek ujawniają współczesny styl noszenia i świadczą o ich indywidualnym smaku. Czerwone złoto symbolizuje to coś wyjątkowego. Dlatego klienci doceniają te obrączki, ponieważ harmonijny odcień jest jednocześnie wymyślny, ale nie sprawia rzucającego się w oczy. Dzięki osobistemu wyborowi oprawy kamieni lub grawerunku, biżuteria wykonana z czerwonego złota 585 staje się wspaniałym świadkiem Twojej wyjątkowej miłości. Od dziesięcioleci popularność tych obrączek stale rośnie, ponieważ urok niezwykłości jest nieprzerwany.

Obrączki różowe złoto 585 - blask o specjalnym kolorze

Obrączki z różowego złota różnią się od obrączek z czerwonego złota o próbie 585 w ilości dodanej miedzi. Miękki stop zachwyca ciepłą barwą. Świętował on w ostatnich latach triumfalny marsz zwycięski przez producentów biżuterii w Europie. Wysoka zawartość srebra w różowym złocie tworzy szlachetny odcień, który jest dyskretny i jednocześnie modny. Ponadto, ciepły blask tej biżuterii schlebia każdemu rodzajowi skóry. Zdecyduj się z tego powodu na obrączki z różowego złota. Różowe złoto, wspaniały materiał, który sprawi, że będziesz jako para lśnić.

Obrączki białe złoto 585 - subtelna nowoczesność

Delikatne odbarwienie złota odbywa się w tym stopie przez dodanie palladu i srebra. Obrączki z białego złota mają tę wielką zaletę, że wyglądają zarówno klasycznie, jak i nowocześnie. Ich biało-srebrzysty połysk jest subtelny i łączy styl z ponadczasową elegancją. Wiele par personalizuje pierścionki z białego złota wyjątkową oprawą kamieni. Materiał ten, o prostej szykowności wręcz stworzony jest do zaimplementowania diamentów lub innych kamieni, wyróżniając się również wytrzymałością. Tak więc obrączki z białego złota 585 nie tylko idealnie łączą się z inną biżuterią, ale też nigdy nie zawiodą ukochaną lub ukochanego, jeśli chodzi o ich trwałość. Najlepsze warunki, aby stać się silnymi symbolami twojego małżeństwa.

Wielobarwne obrączki ślubne

Kiedy dwoje ludzi zawiera związek małżeński, stają się jednością. Podobnie jest, gdy dwa metale łączą się ze sobą tworząc piękną obrączkę. W asortymencie sklepu AURONIA możesz wybierać z szerokiej gamy dwukolorowych obrączek ślubnych, np. w połączeniu różowego i białego złota lub żółtego i białego złota. Możliwe są również kombinacje z trzema odcieniami. Nasze trójkolorowe pierścionki zmieniają grę kolorów w indywidualne projekty z niespodzianką. W ten sposób możesz stworzyć swoją własną biżuterię, która będzie pasować do Twojego gustu poprzez powłokę kamienną, stopniowania i wstawki. Skorzystaj z możliwości naszego wyjątkowego asortymentu i znajdź idealny pierścionek ślubny, który łączy w sobie wszystkie cechy miłości.