Odpowiedzialność

AURONIA przywiązuje dużą wagę do uważnego korzystania zarówno z naturalnych, jak i z ludzkich zasobów.

Metale szlachetne

Stawiamy na pierścionki, których surowiec został już przetworzony, unikając tym samym wysokiego zużycia energii i chemikaliów pojawiających się przy pierwotnym wydobyciu tego szlachetnego metalu. Zgodnie z rygorystycznymi warunkami ustawy o ochronie środowiska stosujemy stopy metali szlachetnych, które prowadzą drugie życie. W ten sposób chronimy przyrodę i potrafimy sprostać naszym obowiązkom w procesie przetwarzaniu tego cennego surowca.

Miejsca pracy

Współpraca z naszymi pracownikami spełnia także wysokie standardy. Przywiązujemy dużą wagę do uczciwej płatności i dobrych relacji między naszymi fachowcami. Szkolimy się, ponieważ uważamy, że firma powinna inwestować w rozwój zawodowy swoich pracowników. Jako że produkcja odbywa się w stu procentach w Nordhorn (Dolna Saksonia), mają nasi stażyści stałego i zorientowanego na przyszłość partnera w postaci naszego przedsiębiorstwa.

Diamenty

Do wysadzania naszych pierścionków kamieniami używamy tylko diamentów, które posiadają państwowe certyfikaty pochodzenia i które są zgodne z wytycznymi procesu Kimberley. AURONIA nie współpracuje ze sprzedawcami diamentów ze stref wojennych. Ponadto zapewnia się, że wydobycie kamieni szlachetnych nie promuje pracy dzieci. Nie chodzi tutaj również o tak zwane "krwawe diamenty". Nasze zasady sprawiają, że jako firma jesteśmy odpowiedzialni za przeciwdziałanie tym praktykom za pomocą przejrzystości naszych działań.

Partnerzy

W celu wytworzenia naszej biżuterii, współpracujemy z certyfikowanymi firmami ISO, które produkują wyłącznie w Niemczech. Z jednej strony firma Heimerle & Meule z Pforzheim dostarcza półfabrykaty do naszych pierścionków. W tamtejszej manufakturze fundamenty naszych projektów tworzone są w ciągłym i płynnym procesie. Nasze maszyny i frezarki CNC pochodzą z firmy Benzinger z Pforzheim. Ich przedsiębiorstwo zalicza się do jednych z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych na świecie. Wreszcie, aby Twoje pierścionki były wyjątkowe, stawiamy na współpracę ze sprzedawcami diamentów, którzy pracują i przestrzegają zasad procesu Kimberley. W ten sposób procesy produkcyjne AURONIA są udoskonalane

Nasze Bestsellery