Nasze usługi

 • 1 miesiąc prawa odstąpienia

  Tak bardzo wierzymy w nasze pierścionki, że oferujemy Ci miesięczne prawo do odstąpienia od umowy, pod warunkiem, że pierścionki nie posiadają grawerunku lub zostały poddane zmianie. Jeśli zmieni się rozmiar, kolor bądź próba pierścionka lub usunie się powłoka kamienna, zachowujesz także prawo do odstąpienia od umowy. Więcej informacji na temat prawa do odstąpienia można znaleźć tutaj.

 • Wieczysta gwarancja

  Przywiązujemy dużą wagę do wysokiej jakości i doskonałej produkcji Twoich obrączek ślubnych. Jeśli, wbrew oczekiwaniom, wystąpi jakaś wada na pierścionku, naprawimy go za darmo.

  Nasza gwarancja obejmuje wszystkie wady wynikające z wadliwej produkcji pierścionków. Nie obejmuje wad spowodowanych niewłaściwym użytkowaniem lub normalnym zużyciem pierścionków. Usługa ta jest ważna w Polsce bez ograniczeń czasowych. W przypadku gwarancji prosimy o kontakt pod adresem podanym w naszym regulaminie. Twoje prawa jako kupującego nie są ograniczone przez tę gwarancję.

 • Darmowa dostawa i zwrot

  Zasadniczo nie pobieramy opłaty za wysyłkę naszych produktów. Przesyłka zwrotna jest również bezpłatna. Płacisz zatem jedynie cenę pokazaną w sklepie.

 • Bezpłatna miarka jubilerska

  Otrzymasz od nas darmową miarkę jubilerską, aby ustalić rozmiar pierścionków. Nie musisz jej odsyłać.

 • Bezpłatny grawerunek

  Skorzystaj z naszej bezpłatnej usługi grawerowania pierścionków i dostosuj swój indywidualny grawerunek diamentowy na podstronie danych obrączek ślubnych.

 • Bezpłatne etui na pierścionek

  Wysyłamy obrączki w specjalnie dobranym etui. Na podstronach naszych pierścionków można sobie wybrać darmowe etui na pierścionek.

Nasze Bestsellery